22.kapitola Strasti tajemství

29. června 2012 v 20:04 | Rikisa |  Syn svého otce?

Tak co na to říkáte? Syn-nesyn? Mnozí byli dost napnutí, tak hurá do tohoUsmívající se
22.kapitola Strasti tajemství


Harry postával na chodbě druhého patra před knihovnou, čekal na Ginny, která se tu s ním měla setkat. Trvalo mu asi dvě hodiny, než se mu podařilo Severuse přesvědčit, že už je zdravý a schopný vrátit se do školy. Napříč tomu dnes ho do školy stejně ještě nepustil. Mohl se jen na chvíli sejít s Hermionou a Ronem na školních pozemcích a teď ještě chtěl odchytit Ginny, aby jí sdělil poslední novinky. Celý víkend pátrali se Snapem po pravdě o Harryho krvi.

"Pottere?"

Harry se otočil za hlasem, který ho volal a spatřil Draca.

"Co chceš Malfoyi?" zeptal se otráveně.

Draco se rozhlédl, jestli kolem nikdo není a pak rychle přešel k Harrymu.

"Chtěl jsem se zeptat, jestli už si v pohodě."

Harry, naprosto zaskočen touto otázkou, div na Malfoye nevykulil oči.

"Jde to," odpověděl Harry.

"Hm, zvládáš ten projekt z lektvarů? Už se vracím do školy, takže můžu pokračovat, doufám, že ti ta delší pauza nevadila."

"Zatím se dovařil základní lektvar a už ho zbývá jen dodělat, to potrvá tak čtrnáct dní, ale to všechno zvládneme na hodinách lektvarů, teoretickou část už máme hotovou," Draco odpověděl úplně normálně a pak přešlápl na místě.

"To zní fajn," řekl Harry.

"Dneska mě Snape zastavil na chodbě, máme dnes pokračovat v hodinách, ty jdeš taky?" zeptal se Draco potichu.

"Říkal mi o tom, jenomže ještě nevím, jestli se zúčastním naplno, možná budu dnes spíš divákem," Harry se opřel o zeď vedle knihovny a upřel oči na Draca. Už před jejich první hodinou nitrobrany mu na Malfoyovi přišlo něco divného, byl míň jízlivý a více snesitelný než jindy, a teď po té příhodě tu vedle sebe klidně stojí a povídají si jako normální spolužáci.

Otevřel pusu, aby se Malfoye zeptal, ale zrovna kolem prošla Ginny a zastavila se u Harryho. Malfoy se beze slova otočil a odešel pryč.

"Co tady chtěl?" zeptala se Ginny a obejmula Harryho, aby mu mohla vtisknout polibek.

"Snažím se tomu přijít na kloub," řekl Harry a vzal Ginny za ruku.

"Musím ti něco říct, můžeme někam do soukromí?"

Ginny přikývla a za chvíli už seděli na pohodlných polštářích na zemi komnaty nejvyšší potřeby.

"Vypadáš ustaraně, Harry, měla jsem o tebe strach," Ginny si Harryho s obavami prohlížela.

"Už jsem v pořádku vážně, jen musím brát lektvar, který pro mě vymyslel Snape, jen tak se mi Voldemort nedostane do hlavy až tak, že by mě mohl mučit jako posledně," vysvětil Harry.

"Snape pro tebe vymyslel lektvar? Myslím, že svou roli opatrovníka bere vážně. Jak spolu vycházíte?" zajímala se Ginny dál.

"Je to v pohodě. Nejdřív jsem si myslel, že spolu nevyjdeme, ale teď se opravdu ukázal v jiném světle. Viděl jsem na něm, že má o mě strach a dokázal se o mě postarat, asi tak má vypadat opatrovnictví," Harry pokrčil rameny a Ginny ho chytila za ruku.

"Ne Harry, takhle vypadá rodičovství."

Harry se na ní překvapeně podíval.

"Myslíš?"

"Snape byl celý týden úplně mimo, záleží mu na tobě, opravdu jsem ráda, že se stal tvým opatrovníkem."

"Ale Ron a Hermiona nic netuší, že? Dneska jsem s nimi mluvil."

"Nikdo o tom neví, alespoň z Nebelvíru ne, ale stejně jim to jednou budeš muset říct," Ginny pod sebou zkřížila nohy a zadívala se na Harryho.

"Takže, z čeho si tak nervózní?"

"Já nejsem nervózní," řekl Harry a Ginny se usmála.

"To vidím, celou dobu si koušeš rty, a to děláš před každým zápasem famfrpálu. Takže co se ještě stalo?"

"Ty mě snad znáš líp, než já sám," usmál se Harry a začal jí vyprávět příhody posledních dnů. Přičemž Ginny mu do toho kolikrát vstupovala.

"Snape je tvůj otec?" Ginny div nevyskočila na nohy, potom co jí Harry dovyprávěl sen, který se mu u Snapea zdál.

"A co tedy znamená modrá?" Ginny byla zmatená, když jí Harry popisoval jak Snape vařil lektvar, co ve výsledku každá barva znamená a jak Snape zběsile listoval knihou lektvarů a Harry si div nerozdrápal ruce do krve, jak byl nervózní z výsledku.

"Snape vyčetl z nějaké staré knihy lektvarů, že modrá znamená, že jsme nějakým způsobem příbuzní, jenomže když uvařil další lektvar, aby to potvrdil, tak jsme nic nezjistili," Harry svěsil ramena a povzdechl si.

"Uvařil stejný lektvar a ten ukázal něco jiného?"

"Ne, ten první byl bezchybný, ale Snape chtěl pomocí lektvaru vyvolat naše rodokmeny. Jenomže z nich se žádné příbuzenství neukázalo, takže vůbec netuším, co to tedy nakonec znamená," řekl Harry.

"To je zvláštní," potvrdila Ginny.

"Ale jsi rád, že tvá matka lhala nebo ne? Aspoň si můžeš být jistý tím, že tvůj otec je James."

"To ano, ale Snape tvrdil, že mezi námi musí být nějaký zvláštní vztah, který ovlivnil lektvar, možná to bylo způsobeno magií, kterou mi pomohl dostat se z mučení od Voldemorta, ale vypadal snad ještě víc zmatený, než já, když mi to vysvětloval." Harry vstal a přešel se podívat k oknu, začalo hustě pršet.

"Všechno se vyřeší, přeci musí být určitý důvod, proč tomu tak je, Snape je mistr lektvarů a dobrý kouzelník, určitě na to přijde. Nějaký důvod, proč máte společné geny, určitě existuje." Ginny ho uklidňovala, ale Harry najednou vystřelil ke dveřím, když si všiml, jaká je venku tma.

"Snape mě zabije, zase jdu pozdě," Harry zaklel a doslova táhl Ginny k východu.

"Počkej, vrátíš se do věže po nitrobraně?" zajímala se Ginny cestou do sklepení.

Harry sebou cuknul, jednu věc zapomněl Ginny říct.

"Budu muset u Snapea zůstat ještě minimálně dva týdny, kvůli tomu lektvaru," vysvětlil jí Harry a když Ginny posmutněla, rychle dodal:

"Ale zítra se vracím do školy, a na jídlo budu chodit normálně s vámi do velké síně, jde jenom o noc."

"Tak to snad vydržíme," usmála se Ginny, rychle se s Harrym rozloučila a vydala se zpátky směrem k Nebelvírské věži. Harry místo toho běžel dolů do Snapeova kabinetu.

Div nerozrazil dveře a pak zklidnil krok, a pomalu došel dopředu ke katedře, kde stál Snape s Malfoyem a o něčem mluvili.

"Omlouvám se."

Snape se k němu otočil a zakouzlil kolem kabinetu obvyklá ochranná kouzla. "Zatím se posaď," řekl a Harry poznal jeho pohled, který říkal "o tom si promluvíme později".

Harry pak po celý zbytek hodiny seděl na jedné z lavic prázdné učebny lektvarů, která byla vedle Snapeova kabinetu. Chvíli se díval, jak se daří Malfoyovi, ale přestalo ho to bavit a tak si šel číst knihy vedle do prázdné učebny. Chtěl se dozvědět více o genovém lektvaru. Zpět ho zavolal až Snape, který se dožadoval jeho přítomnosti.

Harry se neochotně zvedl a přešel zpátky do kabinetu, Malfoy seděl na židli, úplně bledý v obličeji, až tak, že skvěle ladil ke svým platinovým vlasům. Harrymu to nijak vtipné nepřipadalo, protože si byl jistý, že za chvíli bude vypadat stejně, akorát, že on ke svým vlasům ladit nebude.

"Mohl by sis laskavě pospíšit?" zavrčel Snape, Harry si pomyslel, že Malfoyovo snažení asi nebylo tak úspěšné, jak by Snape chtěl.

Harry si stoupl před Snapea, absolutně připraven, mysl neměl vyčištěnou ani náhodou, ale nikdo ho za to nemohl vinit. V poslední době toho bylo tolik, že by každému normálnímu člověku trvalo století se s tím vyrovnat. Než se stačil zamyslet nad tím, jak si vyčistit mysl, Snape zaútočil.

Harrymu se kupodivu dnešní hodinu dařilo, neustále se soustředil na jednu myšlenku, a to na sen, kde Lily, jeho matka, lhala o tom, že Snape je jeho otec. Nakonec se tato strategie ukázala jako úspěšná, Snape se nedostal k jakékoliv jiné myšlence, zkoušel to asi hodinu, než uznal, že neuspěje, a zrušil kouzlo.

"Výborně Harry," řekl Snape.

"Jsem překvapený tvým dnešním úspěchem, zdá se, že tvůj způsob soustředit se buďto na jednu myšlenku nebo na šťastnou myšlenku, funguje," Snape schoval svou hůlku do hábitu a podíval se na Malfoye.

"Vámi jsem překvapený stejně, pane Malfoyi," řekl a Malfoy odvrátil pohled z podlahy.

"Minule jste si vedl skvěle, stalo se něco?"

"Nic," řekl jen Malfoy a kdyby Harry nebyl z bránění své mysli tak unavený, jistě by si povšiml strachu v Malfoyově obličeji. Snape si ale zřejmě všiml.

"Mohl bys počkat vedle Harry?" požádal ho Snape.

"Abych pravdu řekl, půjdu si raději lehnout, jsem unavený," odpověděl na to Harry a vydal se ke dveřím.

"Je ti znovu špatně?" zastavil ho Snape.

"Severusi, jen jsem unavený," ujistil ho Harry, věnoval zkoumavý pohled Dracovi, který se na něj nebo Severuse odmítal podívat a nechal ty dva o samotě. Jestli Malfoye něco trápí, je Severus vhodným člověkem, který by mu s tím mohl pomoci, přeci jenom je to hlava jeho koleje. Harry se donutil takto přemýšlet, protože pocítil osten žárlivosti, když viděl, že Snape má starost také o někoho jiného než o něj.

Když se dostal ke Snapeovým soukromým pokojům, krátce promluvil s hadem na obraze a potom si jen opláchl obličej studenou vodou, zalehl do postele, kde hned usnul. Postel i dalších pár věcí mu včera vyčaroval Snape, takže tu měl teď Harry i svůj menší pokoj. Na to, že se sem musí chodit jenom vyspat, mu to stačilo a byl spokojený.

Usnul přetížený myšlenkami na Snapea, na své rodiče, na Siriuse a nakonec i na Malfoye, nad kterým přemýšlel celou dobu po skončení hodiny nitrobrany. Mohl mít problémy se svým otcem? Nebo se mu Voldemort snaží vnutit znamení zla?

"Lily, proč si to udělala?" zeptal se James a sledoval svou ženu, která přešla z vedlejší místnosti a držela v rukou malou ampulku naplněnou krví.

"Musela jsem," povzdechla si, Lily.

"Je to jediný způsob jak zajistit našemu synovi bezpečí. Nemohla bych mít klid, kdybych věděla, že Brumbál by byl schopen Harryho strčit k mé sestře, ještě ho ani neviděla. Neměla ráda dokonce mě, jak by mohla být schopna milovat jeho?"

"Dobře, Lily, ale proč zrovna jeho krev?" James vstal a objal Lily kolem ramen, a vtiskl jí polibek na čelo.

"Víš, že tě miluji, ale taky víš, jaký mám na něj názor. Proč stojíš o to, aby Harryho po naší smrti vychovával zrovna on? Proč ne Sirius nebo Remus?"

"Přece jsme o tom už mluvili," Lily, posmutněla, sedla si na pohovku a James se k ní postavil bokem.

"Remus má svých starostí dost se svým prokletím, a Sirius má ještě celý život před sebou, potřebuje svou svobodu."

"Dobře, ale Snape, Lily?" James absolutně nesouhlasil s rozhodnutím své ženy.

"Znám ho moc dobře na to, abych věděla, že Harryho má rád a že by se o něj dokázal postarat tak jak bych si přála, já jsem ho navíc už o to požádala," řekla Lily.

"Ale o tom, že si mu vzala jeho krev, neví?" ujišťoval se James.

"Ne," potvrdila mu Lily.

"Jenom slíbil, že se o něj postará, kdyby se nám cokoliv stalo."

"Vím, že mu nedokáže nahradit tebe jako otce, ale bude s ním v bezpečí," Lily zněla tak přesvědčeně, že James nedokázal už déle odporovat.

"Souhlasím s tím, ale hned zítra to musíme říct Siriusovi a Brumbálovi, musí o tom vědět, aby Harry neskončil ve špatných rukou."

Lily pokývala hlavou, "Samozřejmě."

"Jamesi, neslyšel si něco?" zeptala se po chvíli a James vytasil hůlku.

"Lily, to je on!"

"Běž nahoru, vezmi Harryho a přemísti se ihned do Bradavic, zdržím ho."

"Nenechám tě tady!" Lily stála pod schody a klepala se strachy o svého manžela i syna.

"Postarám se o sebe, běž," James vyčaroval ochranná kouzla kolem pokoje, ale vchodové dveře byly po chvíli vyraženy mocným kouzlem.

"Běž, prosím!"

Harry se probudil celý zpocený a zmatený, ale když se rozhlédl po pokoji, poznal kde je. Ihned vystřelil z postele ke svým věcem a během minuty našel, co hledal. Malé hranaté zrcátko.

"Siriusi?" zašeptal.


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (209)
Zobrazit starší komentáře

101 XRumerTest XRumerTest | E-mail | 4. dubna 2018 v 21:35 | Reagovat

Hello. And Bye.

102 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 13:17 | Reagovat

levitra coupon 3 free pills
<a href="http://myvardenafilok.com#">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
levitra dosage how long does it last
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+coupon>levitra 20 mg bayer prezzo</a>
iscount levitra

103 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 13:33 | Reagovat

shelf life of levitra
<a href="http://mylevitraok.com#">buy levitra</a>
expired levitra
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+generic>buy levitra</a>
os levitra 2013 nba

104 fdwemure fdwemure | E-mail | Web | 17. dubna 2018 v 6:00 | Reagovat

viagra free sample <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra coupon</a> online viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">generic viagra</a>

105 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 0:42 | Reagovat

lagorio levitra
<a href="http://levitra-gg.com">levitra prices</a>
ritalin sr 20mg generic levitra
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20+mg>levitra 20 mg</a>

106 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 20:05 | Reagovat

double dose levitra
<a href="http://levitra-gg.com">generic levitra</a>
guarura de levitra oscar chavez
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20mg>vardenafil 20mg</a>

107 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 5:35 | Reagovat

bayer levitra pfizer
<a href="http://mylevitraok.com">buy levitra</a>
orosolubile levitra coupons
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+20mg>levitra 20 mg bayer prezzo</a>

108 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 19:07 | Reagovat

cheapest guaranteed levitra online
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra generic</a>
traje levitra cuello mao in english
[URL=http://mylevitraok.com#levitra+20mg ]levitra 20 mg[/URL]

109 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 0:22 | Reagovat

levitra side effects vision
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg</a>
viagra cialis ou levitra qual o melhor site
[URL=http://levitra-gg.com#levitra+20mg ]vardenafil 20mg[/URL]

110 bsfskync bsfskync | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 18:53 | Reagovat

order viagra online <a href="http://fviagrajjj.com/#">real viagra</a> free viagra sample pack <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra soft</a>

111 mmkUpdack mmkUpdack | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 19:27 | Reagovat

400 payday loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">ohio payday loan</a> a payday loan <a href="https://ttsitworldwide.com/#">fast payday loans ohio</a>

112 lrmcclaft lrmcclaft | E-mail | Web | 1. května 2018 v 18:42 | Reagovat

viagra pas cher https://www.vieillemaman.com/ generique viagra

113 bhrJonry bhrJonry | E-mail | Web | 3. května 2018 v 6:06 | Reagovat

india generic viagra <a href="http://viagraazmhj.com/#">online viagra</a> viagra reviews <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra generic</a>

114 verantarl verantarl | E-mail | Web | 4. května 2018 v 20:07 | Reagovat

I needed to thank you for this excellent read!! I definitely enjoyed every bit of it. I've got you book-marked to check out new stuff you post…

115 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 6. května 2018 v 4:37 | Reagovat

non generic levitra online
<a href="http://myvardenafilok.com">generic levitra</a>
free sample levitra
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+coupon>vardenafil 20mg</a>

116 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 6. května 2018 v 17:16 | Reagovat

levitra by vbulletin
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
discount viagra levitra
<a href=http://myvardenafilok.com#buy+levitra>vardenafil 20mg</a>

117 Larrymon Larrymon | E-mail | Web | 30. května 2018 v 1:45 | Reagovat

http://atromitosmet.gr/component/k2/itemlist/user/246401  смотреть фильмы онлайн новинки 2014   скачать фильм фильм бесплатно для мобильного  http://www.lankor.info/component/k2/itemlist/user/501604

118 Steevcaw Steevcaw | E-mail | Web | 4. června 2018 v 22:26 | Reagovat

tedizolid dosing for amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amox clav</a>
how long before amoxicillin works on abscess on gums
[URL=http://myamoxilok.com#amoxicillin+500mg+capsules ]amoxicillin 875[/URL]
amoxicillin blurry vision

119 Steevcaw Steevcaw | E-mail | Web | 5. června 2018 v 13:19 | Reagovat

rash amoxil glandular fever recovery
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicilina 500 mg</a>
clavulin o amoxicillina italiano
[URL=http://myamoxilok.com#amoxiline ]amoxicilina 500[/URL]
amoxicilline streptococcus pyogenes bacteria

120 Steevcaw Steevcaw | E-mail | Web | 6. června 2018 v 13:28 | Reagovat

how fast does an allergic reaction to amoxicillin
<a href="http://myamoxilok.com">amoxicillin 500 mg dosage instructions</a>
amoxicillin difficulty sleeping in children
[URL=http://getamoxilok.com#amoxicillin+500+mg+dosage+instructions ]amoxi[/URL]
huiduitslag antibiotics amoxicilline

121 Kiiracaw Kiiracaw | E-mail | Web | 7. června 2018 v 4:36 | Reagovat

amoxicilline teva 250
<a href="http://myamoxilok.com">amoxiline</a>
amoxicillina e acido clavulanico posologia
[URL=http://myamoxilok.com#amoxi-clav ]amox/k clav 875-125[/URL]
thyroidinum dosage for amoxicillin

122 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 11. června 2018 v 21:57 | Reagovat

cialis 5 mg precio en mexico
<a href="http://cialis-gg.com">cialis generic availability</a>
harga cialis tadalafil 50mg
[URL=http://cialis-tt.com#brand+cialis+online+mail-order+pharmacies ]tadalafil 20mg[/URL]

123 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 12. června 2018 v 3:36 | Reagovat

buy daily low dose cialis
<a href="http://cialis-tt.com">purchasing cialis on the internet</a>
andractim pegym cialis
[URL=http://cialis-gg.com#cialis+tablets ]lowest cialis prices[/URL]

124 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 12. června 2018 v 8:53 | Reagovat

metan steroid dejstvo cialis
<a href="http://cialis-gg.com">buy tadalafil</a>
mp research supply cialis reviewed
[URL=http://cialis-gg.com#cialis+coupons ]buy cialis 20 mg[/URL]

125 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 12. června 2018 v 17:25 | Reagovat

cialis overnight fedex usa
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil buy</a>
is it illegal to buy generic cialis online
[URL=http://cialis-tt.com#cheap+20mg+cialis ]online cialis[/URL]

126 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 13. června 2018 v 18:20 | Reagovat

cialis dispensation dal ssnit
<a href="http://cialis-tt.com">20mg cialis</a>
metadoxil generico de cialis
[URL=http://cialis-gg.com#cheap+cialis+online ]cialis printable coupons[/URL]

127 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 14. června 2018 v 4:56 | Reagovat

flixotide diskus bijsluiter cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis tablets</a>
4gp pilules cialis
[URL=http://cialis-gg.com#buy+cialis ]buy 20mg cialis[/URL]

128 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 14. června 2018 v 9:44 | Reagovat

cialis actress commercial blonde
<a href="http://cialis-tt.com">buy cialis</a>
discount generic viagra and cialis
[URL=http://cialis-tt.com#generic+for+cialis ]buy 20 mg cialis[/URL]

129 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 14. června 2018 v 19:57 | Reagovat

is adcirca the same as cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 5 mg</a>
cialis 5 mg dose
[URL=http://cialis-tt.com#buy+cialis+20+mg ]cialis for sale[/URL]

130 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 15. června 2018 v 16:17 | Reagovat

generiques cialis
<a href="http://cialis-gg.com">coupon tadalafil</a>
low cost viagra and cialis
[URL=http://cialis-gg.com#cialis+tablets+5mg-10mg+or+20+mg ]online cialis[/URL]

131 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. června 2018 v 1:23 | Reagovat

generique viagra pfizer prix de rome
<a href="http://viagra-gg.com">viagra super active online mail-order pharmacies</a>
latest viagra news
[URL=http://viagra-tt.com#female+viagra+online+mail-order+pharmacies ]cheap sildenafil online[/URL]

132 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 25. června 2018 v 9:28 | Reagovat

kkrh viagra online
<a href="http://viagra-tt.com">generic viagra</a>
rx relief card viagra coupon
[URL=http://viagra-tt.com#prezzo+viagra+50+mg ]pink female viagra online mail-order pharmacies[/URL]

133 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 25. června 2018 v 17:28 | Reagovat

article builder alternatives to viagra
<a href="http://viagra-tt.com">cheap 50mg viagra</a>
awhan ja aashiq hyzaar ahin female viagra
[URL=http://viagra-gg.com#women+viagra ]female viagra[/URL]

134 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 26. června 2018 v 14:22 | Reagovat

pastiglie viagra without a doctor
<a href="http://viagra-gg.com">generic for viagra</a>
roter chalcedon wirkung viagra
[URL=http://viagra-gg.com#viagra+on+line ]cheap generic viagra[/URL]

135 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 28. června 2018 v 0:20 | Reagovat

cocaine's original purpose of viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra 50mg</a>
where to find liquid viagra drink
[URL=http://viagra-tt.com#viagra+cost ]cheap viagra 50mg[/URL]

136 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 29. června 2018 v 10:09 | Reagovat

tomar 200 mg de viagra
<a href="http://viagra-tt.com">sildenafil citrate</a>
polyommatus icarus female viagra
[URL=http://viagra-tt.com#viagra+uk ]viagra substitute[/URL]

137 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 29. června 2018 v 14:03 | Reagovat

djelovanje viagra vs cialis
<a href="http://viagra-tt.com">viagra tablets</a>
klimaktoplant dosierung viagra
[URL=http://viagra-gg.com#viagra+genГ©rico ]viagra professional online mail-order pharmacies[/URL]

138 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:38 | Reagovat

gold viagra nedirtbikes
<a href="http://viagra-gg.com">viagra super force online mail-order pharmacies</a>
buy viagra in brisbane australia local time
[URL=http://viagra-gg.com#viagra+super+active+online+mail-order+pharmacies ]cheap sildenafil online[/URL]

139 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 5. července 2018 v 22:39 | Reagovat

novial pille wirkstoff cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis 5 mg</a>
cialis once a day backache
[URL=http://cialis-tt.com#cialis+from+canada ]cialis 20 mg[/URL]

140 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 6. července 2018 v 21:54 | Reagovat

lloyds pharmacy online cialis
<a href="http://cialis-tt.com">buy cialis</a>
deltasone 5mg cialis
[URL=http://cialis-gg.com#cialis+20+mg ]cialis pills[/URL]

141 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 7. července 2018 v 17:28 | Reagovat

majestic 12 cialis
<a href="http://cialis-tt.com">tadalafil 20 mg</a>
pillen xtc bijwerkingen cialis
[URL=http://cialis-gg.com#purchasing+cialis+on+the+internet ]cialis 5mg[/URL]

142 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 10. července 2018 v 19:19 | Reagovat

north korea missile test fake viagra
<a href="http://viagra-gg.com">viagra substitute</a>
side effects viagra cialis
[URL=http://viagra-gg.com#buy+generic+viagra ]viagra generic[/URL]

143 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 10. července 2018 v 19:32 | Reagovat

vente de viagra sans ordonnance en france
<a href="http://viagra-gg.com">cheap viagra 50mg</a>
tiger of sweden bag female viagra
[URL=http://viagra-gg.com#100mg+viagra ]viagra for men[/URL]

144 naproxen 250 mg naproxen 250 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 20:13 | Reagovat

naproxen 500mg
<a href="http://naproxen-5001-mg.com">naproxen 250 mg
</a>

145 naproxen 250 mg naproxen 250 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:30 | Reagovat

naproxen 500mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250 mg
</a>

146 naproxen 500 naproxen 500 | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:30 | Reagovat

naproxen 500
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naprosyn 500 mg
</a>

147 naproxen 250mg naproxen 250mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 0:01 | Reagovat

naproxeno 500 mg  
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxeno 500 mg  
</a>

148 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 0:33 | Reagovat

naproxen 500 mg tablets
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250 mg
</a>

149 naproxen 500 mg tablets naproxen 500 mg tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 1:05 | Reagovat

naproxen 500mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

150 naproxen 500mg naproxen 500mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 3:10 | Reagovat

naprosyn 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500mg
</a>

151 naprosyn 500 mg naprosyn 500 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 7:29 | Reagovat

naprosyn 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 250 mg
</a>

152 spironolactone 50 mg spironolactone 50 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 8:58 | Reagovat

aldactone 25
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 50 mg</a>

153 spironolactone 25 mg spironolactone 25 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 15:30 | Reagovat

spironolactone 25mg tablets
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg</a>

154 spironolactone 50 mg spironolactone 50 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 16:27 | Reagovat

spironolactone 25mg tablets
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25mg tablets</a>

155 spironolactone 50 mg spironolactone 50 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 16:56 | Reagovat

spironolactone 25mg
<a href="http://spironolactone-25mg.com/">spironolactone 25 mg</a>

156 citalopram 40mg citalopram 40mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 19:01 | Reagovat

citalopram 10 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40 mg</a>

157 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 20:31 | Reagovat

citalopram 10 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

158 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 11. července 2018 v 23:01 | Reagovat

citalopram 40mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 10mg</a>

159 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 3:15 | Reagovat

citalopram 10mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 40mg</a>

160 citalopram 40 mg citalopram 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 4:29 | Reagovat

citalopram 10 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

161 citalopram 20 mg citalopram 20 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 6:28 | Reagovat

citalopram 40mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20 mg</a>

162 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 7:05 | Reagovat

citalopram 20 mg
<a href="http://citalopram-20-mg.com/">citalopram 20mg</a>

163 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 8:14 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

164 furosemide 40 mg furosemide 40 mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 8:51 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

165 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 10:12 | Reagovat

furosemide 20mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

166 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 10:53 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20 mg</a>

167 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 12:18 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

168 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 13:25 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

169 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 14:35 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

170 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 15:26 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

171 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 17:46 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

172 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 20:46 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

173 furosemida 40 mg para que sirve furosemida 40 mg para que sirve | E-mail | Web | 12. července 2018 v 21:25 | Reagovat

furosemida 40 mg para que sirve
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 40 mg</a>

174 prednisolone 20 mg prednisolone 20 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 11:52 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

175 prednisone 20mg prednisone 20mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 13:46 | Reagovat

prednisone 50 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 10 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

176 prednisone 20 mg 5 days prednisone 20 mg 5 days | E-mail | Web | 13. července 2018 v 14:11 | Reagovat

prednisone 10 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 50 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

177 prednisone 5 mg prednisone 5 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 19:36 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5 mg</a>

178 meloxicam 15 meloxicam 15 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 1:05 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15</a>

179 meloxicam 15 meloxicam 15 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:41 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam medication</a>

180 mobic medication mobic medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 4:33 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam medication</a>

181 meloxicam 7.5 mg meloxicam 7.5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 5:28 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic meloxicam</a>

182 meloxicam 7.5 meloxicam 7.5 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 7:14 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

183 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 8:07 | Reagovat

meloxicam 7.5
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5 mg</a>

184 mobic medication mobic medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 9:48 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

185 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 10:24 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

186 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 11:03 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

187 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 12:21 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

188 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 17:50 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

189 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:10 | Reagovat

citalopram 10mg

190 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 13:39 | Reagovat

ranitidine 300 mg

191 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 17. července 2018 v 17:04 | Reagovat

ranitidine 150 mg

192 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 7:24 | Reagovat

meloxicam 15 mg

193 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 10:47 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

194 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 11:39 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg

195 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 16:02 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

196 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 17:08 | Reagovat

meloxicam 7 5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

197 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 10:41 | Reagovat

naproxen 500 mg

198 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 11:19 | Reagovat

naproxen 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg</a>

199 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:39 | Reagovat

cuadro carbono mtb 26 generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis prices</a>
farmacia online espana cialis dose
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+savings+card ]cialis 20 mg[/URL]

200 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:54 | Reagovat

comprare cialis acquisto cialis generico
<a href="http://cialis-easy.com">cialis canada</a>
zocor 20 mg bijsluiter cialis
[URL=http://cialis-easy.com#buy+tadalafil ]cheap cialis 20mg[/URL]

201 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. července 2018 v 17:27 | Reagovat

best generic cialis from india
<a href="http://cialis-easy.com">cialis coupon</a>
precio del medicamento cialis de 20 mg
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+sale ]cialis 5 mg[/URL]

202 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. července 2018 v 22:33 | Reagovat

cialis generic pharmacy
<a href="http://cialis-easy.com">coupon tadalafil</a>
buy cialis cheap uk tickets
[URL=http://cialis-easy.com#coupon+cialis ]tadalafil[/URL]

203 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 22. července 2018 v 9:26 | Reagovat

all school stuff 200 off cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil tablets</a>
10mg cialis review
[URL=http://cialis-easy.com#trust+pharmacy+cialis ]buy cialis online[/URL]

204 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 22. července 2018 v 14:30 | Reagovat

buy cialis online cheap
<a href="http://cialis-easy.com">cialis for daily use</a>
cialis super active 20mg reviews of windows
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+20mg ]tadalafil coupon[/URL]

205 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 24. července 2018 v 2:29 | Reagovat

generico cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis online</a>
securetabsonline cialis 20mg
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+coupons ]tadalafil tablets[/URL]

206 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 25. července 2018 v 9:17 | Reagovat

cialis reviews 10mg oxycontin
<a href="http://cialis-easy.com">buy generic cialis online</a>
online viagra und cialis kaufen rezeptfrei
[URL=http://cialis-easy.com#buy+cialis+20+mg ]tadalafil 5 mg[/URL]

207 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Sobota v 18:41 | Reagovat

flixotide diskus 250 mg bijsluiter viagra
<a href="http://viagra-nice.com">buy viagra</a>
prescrizione viagra genericos
[URL=http://viagra-nice.com#buy+sildenafil+online ]viagra super active online mail-order pharmacies[/URL]

208 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Neděle v 0:12 | Reagovat

online rx pharmacy viagra
<a href="http://viagra-nice.com">100mg viagra</a>
viagra gel online uk newspapers
[URL=http://viagra-nice.com#viagra+100+mg ]online viagra[/URL]

209 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Neděle v 2:38 | Reagovat

cheapest generic viagra australia
<a href="http://viagra-nice.com">viagra for sale</a>
viagra online amazon
[URL=http://viagra-nice.com#viagra+kaufen ]viagra prices[/URL]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama