19.kapitola Něco je špatně

5. února 2012 v 23:35 | Rikisa |  Syn svého otce?
Slíbila jsem kapitolu v neděli, tak tady je :-) Děkuji vám za přízeň.19. kapitola Něco je špatně


"Výborně pánové, vypadá to, že jste přišli připravení," pochválil Snape Harryho i Draca.


Harry se ušklíbl, je fajn, že Snape poznal, že si Harry vyčistil mysl, ale z představy, že Malfoy bude svědkem toho, jak Harry skončí několikrát na zadku, nebyl dvakrát nadšený.

"Severusi, nemohli bychom mít oddělené hodiny?" Harry pevně stiskl svou hůlku a snažil se nepodívat se na Malfoye.


"O něco jsem tě přece prosil, Harry. Můžeme?" Snape pozvedl hůlku a zamířil na Draca. Ten si vedl překvapivě dobře, což Harryho nesmírně štvalo.


Když přišla řada na Harryho, po chvíli působení kouzla Harry zavrávoral a zvedl ruku na znamení, aby Snape přestal.

"U Merlina Pottere, to je jako všechno?" dobíral si ho Malfoy.

"Sklapni, Malfoyi!" vykřikl Harry a opřel se o zeď, aby se trochu vzpamatoval.

"To by stačilo, oba dva," zarazil Snape další hašteření. "Harry, odpočiň si, a my zatím budeme s panem Malfoyem pokračovat."

Harry pozoroval Malfoye a Snapea. Jak je možné, že Malfoyovi to šlo a jemu ne? Snape říkal, že má základy, ale k čemu se to vůbec potřeboval naučit? Kvůli svému otci? Harry spíš doufal, že se k němu nebude muset vrátit. Sice Malfoye neměl rád, ale tohle by nepřál nikomu. Jeho otec by ho za to, že přešel k druhé straně, nesjpíš zabil.

"Zajímavé myšlenky, Harry."

Harry se zmateně rozhlédl kolem, ale nikdo kromě jich tří, tam nebyl. Potom ho začala bolet jizva a on poznal v čem je problém. "Hm, Severusi?"

"Hned se ti budu věnovat Harry," řekl mu Snape a stále se soutředil na mysl Malfoye.

"Jak se ti líbilo mé kouzlo? Škoda, že nevyšlo úplně. Ale když nemůžu ublížit tvým blízkým, stačíš mi ty. A víš, ty co? Vlastně ostatním ublížit mohu také. Přemýšlím nad tím, pokud budeš trpět ty, bude mít Severus klidné spaní? Myslím, že ne." Harry poté uslyšel ve své hlavě jenom protivný, chrapotivý smích.

Harry hned potom ucítil příšernou bolest, myslel, že mu pukne hlava. Ale nemohl křičet, nemohl dělat nic, než se zkusit bránit. Zkusil vyhodit Voldemorta ven z jeho hlavy, ale nešlo to. Snažil se ze všech sil vyslovit alespoň jedno slovo, které jak doufal, stačilo k jeho záchranně. "Severusi..."

Harry se snažil vyslat ke Snapeovi signál, že potřebuje pomoct. Věděl, že když je Snape soustředěný na nitrozpyt, snaží se najít Dracovy myšlenky, nevnímá tolik okolní prostředí jako jindy. Snape ale nakonec vycítil, že je něco špatně.

Harry přes slzy bolesti viděl, jak Snape sklonil hůlku a rychlým pohledem prozkoumal co se dělo. "Harry?" Rychle k němu přiběhl a sklonil se k němu, protože Harry se v tu chvíli svezl po zádech po zdi dolů na zem. Lapal po dechu, bylo to horší, než kdyby křičel. Nemohl se pořádně nadechnout, zaplavovala ho panika a jeho myšlenky byly najednou strašně přetížené, přál, si aby to přestalo, aby alespoň omdlel a nic necítil, to se ale nestalo.

Harry se rukama opřel o zem a ze všech sil se snažil zabránit Voldemortovi v útoku, náhle ucítil i přítomnost někoho jiného, ale Voldemort mu hned v jeho přístupu zabránil. Slyšel vedle sebe oddechovat Snapea, zřejmě jeho pokus o záchranu skončil tím, že ho Voldemort nějakým způsobem vytlačil ven.

"Už to nevydržím," zašeptal Harry a ucítil, jak se mu čímsi zaplňují plíce, zhluboka se nadechl a cítil, že Voldemort za chvíli dosáhne svého, jestli ho Harry nevyhodí ze své mysli, zabije ho to. Harry si s narůstající panikou vzpomněl na to, co mu řekl Brumbál, o jeho síle, kterou zdědil po Merlinovi. Jak ale přivolat síly, které ještě neovládá?

Odpovědí mu bylo náhlé chvění pod jeho nohama.

"Co se to děje?" Harry slyšel Malfyoe panikařit, zřejmě se mu povedlo menší zemětřesení. Rozmazaně viděl, jak se země otevřela a vyšlehlo z ní několik zelených kořenů rostlin, jedna se Harrymu omotala kolem zápěstí. Harry sebou cuknul, a Snape vedle něj se snažil rostlinu sundat, Harryho ruka mu v tom ale zabránila. "Nech to tak," řekl Harry. Cítil narůstající sílu, přírodní síly mu pomáhaly zvýšit jeho magii, a Harry věděl, že teď už Voldemorta ze své mysli dostane.

Harry zavřel oči a soustředil se vší silou, jizva ho bolela tak, že si začal drápat čelo, ale cítil, jak mu někdo chytil ruce a pevně mu je stisknul.

"Vypadni z mé hlavy!" zaječel Harry a otevřel oči. Byl vyčerpaný a tak si jen opřel hlavu o zeď a oddychoval.

"Díky Merlinovi," zašeptal Snape, pustil Harryho ruce, protože rostliny se začaly vzdalovat, až zmizely zpět v zemi. "Jak ti je?"

"Nemůžu dýchat," přiznal Harry a rozkašlal se.

"Vydrž," Snape vytáhl hůlku a přivolal si lektvar ze své zásuvky ve stole. "Pokus se to vypít všechno."

Harry pomalu polykal a Snape mu lahvičku trpělivě držel u úst.

"Můžu nějak pomoct?" zeptal se Malfoy, nervózně přešlapoval vedle Snapea a pohrával si s hůlkou.

"Co takhle zabít toho bastarda?" zavrčel v odpověď Snape. Malfoy sebou trochu cuknul. "Omlouvám se, nechtěl jsem být hrubý, jen jsem..." "Měl jste starost," řekl Draco, "chápu to."

"Mohl bys dojít pro madam Pomfreyovou? Nechci s ním moc hýbat."

"Profesore! Teče mu krev," všiml si Draco a Snape se urychleně otočil zpět k Harrymu.

"Běž, rychle!" pobídl Snape Draca a chytil Harryho za ramena. "Co se děje?"

Harry se chytil za nos, a když ruku odtáhl, byla celá od krve. "Já nevím. To Voldemort, chtěl, abys trpěl."

Snapeova tvář se změnila, a jeho rysy zjemněly. "Omlouvám se, že jsem mu nedokázal v tom zabránit."

"Nesmysl, nemůžeš za to," řekl Harry. "Měl bych se opravdu naučit nitrobranu, i když mám teď i jiné pomocníky," Harry se usmál a stočil pohled k díře na zemi. "Neměl jsem v úmyslu zničit ti podlahu," dotkl se rukou podlahy a rázem se díra zacelila a Harry leknutím ruku odtáhl. "To jsem udělal já?"

"Domnívám se, že ano, i když s tvou magií jsme ještě tolik neexperimentovali, měli bychom se jejímu cvičení věnovat častěji." Snape si Harryho prohlížel. "Vůbec se mi nelíbí tvá barva."

"Severusi, něco je špatně," Harry se oběma rukama chytil za hlavu. "Co je ti?" Snape začínal mít strach.

V tom dovnitř vběhla madam Pomfreyová.

"Kde k sakru jste tak dlouho?" vyjel na ní Snape a Pomfreyová se zatvářila pohoršeně.

"Ustupte, Severusi a nechte mě dělat mou práci." Pomfreyová Snapea jemně odstrčila a klekla si k Harrymu. "Pane Pottere, podívejte se na mě." Harry se podíval a Pomfreyová mu hůlkou posvítila do očí.

"Zrychlený puls, studený pot, jeho srdce bije jako splašené a jeho krevní tlak začíná rychle klesat. Budu potřebovat spoustu dokrvovacího lektvaru, Severusi."

Snape byl zpět během několika sekund a Pomfreyová měla všechno, co potřebovala.

"Dobře, potřebuji, abyste ho udržel vzhůru, nesmí teď upadnout do bezvědomí, můžete se o to postarat? Musím sledovat jeho základní životní funkce."

"Ne, ne, já chci spát," Harry se už po několikáté bránil, když ho Snape jemně popleskával po tvářích a mluvil na něj.

"Dobře, neměli bychom s ním moct hýbat, použiji kouzlo a přenesu ho, co nejblíže to půjde. Nebudeš namítat nic proti tvé ložnici, Severusi?"

"Jistě, jistě," Snape hůlkou otevřel dveře do své ložnice a když Pomfreyová Harryho kouzlem přenášela, neustále k němu mluvil.

"Počkejte, zastavte!" vykřikl Draco, na kterého Harry úplně zapomněl.

"Co se děje?" zeptal se Snape.

"Jeho ucho," řekl jen Draco a ukázal prstem na Harryho.

Snape se k němu sklonil blíž, "Krvácí."

"To není dobré," řekla Pomfreyová. "Lektvar by měl už dávno zabrat, ztratil už příliš krve." Pomfreyová provedla rychlé diagnostické kouzlo. "Vnitřní krvácení, Severusi, nemůžu to zastavit."

Snapeovy oči se zalily strachem a panikou.

"Pane Malfoyi, dojděte pro pana ředitele, pokud možno co nejrychleji," přikázal mu Snape a pomohl Pomfreyové Harryho dostat do postele. Draco se na nic neptal a utíkal, jak nejrychleji mohl, směrem k ředitelně.

"Co chcete dělat?" zeptala se Pomfreová.

"To co musím," řekl Snape a pohladil Harryho po čele.

Harry se vážně snažil zůstat vzhůru, slyšel kolem sebe jak je to důležité, ale jeho mysl i tělo byly tak vyčerpané, že doslova žadonily o trochu odpočinku. Oční víčka jakoby vážily tunu a jeho ruce to samé.

"Já tady umřu," zašeptal Harry a cítil jak ho Snape pevně uchopil za ramena a donutil ho podívat se na něj.

"Tohle neříkej, nedovolím, aby se to stalo."

"Severusi, Harry!" Brumbál vběhl do Snapeovi ložnice, v patách měl udýchaného Malfoye. "Co se stalo?"

"Byl to útok pána zla, Brumbále. Nemůžeme zastavit krvácení, Harryho magie i tělo slábne. Ten útok trval moc dlouho," vysvětlil rychle Snape, pustil Harryho a přešel k Brumbálovi.

"Co máš v plánu, Severusi?"

"Musíme posílit Harryho magii. Sám to nedokážu, potřebuji dalšího kouzelníka, který ovládá takové umění jako já," řekl Snape a vylovil z kapsy hábitu hůlku.

"Chceš Harryho uzdravit pomocí černé magie," pochopil Brumbál.

"Nejspíš vím, kterou kletbu na něj pán zla použil, a taky vím, jak to napravit."

"Věřím ti Severusi. Ale jsi si naprosto jistý, že víš, co děláš?" ujišťoval se Brumbál.

"Ne zcela," řekl popravdě Snape. "Ale je to naše jediná naděje. Harryho magie je víc než silná, jen potřebuje probudit k životu. Nenechám ho tu vykrvácet, když existuje možnost zachránit ho."

"Dobře, souhlasím. Co mám tedy udělat?" Brumbál vytáhl hůlku a přešel k Harryho posteli.

"Madam Pomfreyová, pane Malfoyi, pokud byste byli tak laskavi a počkali ve vedlejší místnosti," ředitel oba vykázal ven a když se stočil zpět k Harrymu, setkal se s jeho vyděšenýma očima.

"Nemusíš se bát, Harry, uděláme všechno, co bude v našich silách," ujistil ho Brumbál a jemně stiskl Harryho ruku.

"Mám strach," přiznal Harry.

"To je v pořádku Harry, brzy bude po všem, slibuji," Brumbál se otočil ke Snapovi.

"Připraven?" Snape jednou rukou zamířil Harrymu na srdce a druhou mu položil na čelo. Brumbál po něm udělal to samé.

Harry se nesoustředil na slova, která vycházela Snapeovi a Brumbálovi z úst, ale cítil, jak jím proudí síla kouzla. Nevěděl proč se Snape uchýlil k temné magii, ale zřejmě jen tak mohla být kletba odstraněna. Věřil tomu muži, i když jeho život visel na vlásku. Nemohl si najít lepšího ochránce, než právě jeho.

Harry přivřel oči, když najednou ucítil příjemný pocit tepla, rozlívající se jeho tělem. Uvolnil se a konejšil se pocitem, že všechno bude v pořádku. Tento pocit ale neměl dlouhého trvání. Podivné vibrování jeho tělem ho donutilo zavrtět se. Pocit tepla odezněl a zanechal po sobě jenom bolest. Krátkou, ostrou bolest, která ho donutila vykřiknout, a znovu a znovu.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (1870)
Zobrazit starší komentáře

1801 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 14:53 | Reagovat

furosemide 20 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemida 40 mg para que sirve</a>

1802 furosemide 20mg furosemide 20mg | E-mail | Web | 12. července 2018 v 17:08 | Reagovat

furosemide 40 mg
<a href="http://furosemide-20-mg.com/">furosemide 20mg</a>

1803 prednisone 20mg prednisone 20mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 10:40 | Reagovat

prednisone 20 mg 5 days
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 10 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

1804 prednisone 10 mg prednisone 10 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 11:21 | Reagovat

prednisone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 10 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

1805 prednisone 5 mg prednisone 5 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:03 | Reagovat

prednisone 5 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 20 mg 5 days</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

1806 prednisone 20 mg 5 days prednisone 20 mg 5 days | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:38 | Reagovat

prednisone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 50 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

1807 prednisone 20mg prednisone 20mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 13:52 | Reagovat

prednisone 20 mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisone 5 mg</a>

prednisone 20 mg
prednisone 20 mg 5 days
prednisone 20mg
prednisolone 20 mg
prednisone 5 mg
prednisone 10 mg
prednisone 50 mg
prednisone 5mg

1808 prednisolone 20 mg prednisolone 20 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 16:49 | Reagovat

prednisone 5mg
<a href="http://prednisonee-20-mg.com/">prednisolone 20 mg</a>

1809 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 13. července 2018 v 23:43 | Reagovat

meloxicam 7.5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15mg</a>

1810 meloxicam 15 meloxicam 15 | E-mail | Web | 14. července 2018 v 0:31 | Reagovat

meloxicam 7.5 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15 mg</a>

1811 meloxicam 15mg meloxicam 15mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 1:17 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic medication</a>

1812 meloxicam 15mg meloxicam 15mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:06 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 15</a>

1813 meloxicam 15 mg meloxicam 15 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 2:54 | Reagovat

mobic meloxicam
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

1814 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 3:51 | Reagovat

meloxicam 15mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

1815 meloxicam medication meloxicam medication | E-mail | Web | 14. července 2018 v 5:42 | Reagovat

meloxicam 15
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7.5</a>

1816 mobic meloxicam mobic meloxicam | E-mail | Web | 14. července 2018 v 6:35 | Reagovat

mobic medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic medication</a>

1817 meloxicam 7.5 mg meloxicam 7.5 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 7:28 | Reagovat

meloxicam medication
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">mobic meloxicam</a>

1818 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 11:52 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

1819 ranitidine 150 mg ranitidine 150 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 13:07 | Reagovat

ranitidine 300 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 300 mg </a>

1820 ranitidine 300 mg ranitidine 300 mg | E-mail | Web | 14. července 2018 v 16:10 | Reagovat

ranitidine 150 mg
<a href="http://ranitidine150mgranitidine.com/">ranitidine 150 mg </a>

1821 bnmIdear bnmIdear | E-mail | Web | 14. července 2018 v 16:33 | Reagovat

buy cheap purchase uk viagra <a href="http://setviagraeja.com/#generic viagra"> viagra buy</a> viagra information <a href="http://setviagraeja.com/#online">viagra</a>

1822 nbsAnibe nbsAnibe | E-mail | Web | 14. července 2018 v 17:47 | Reagovat

viagra canada <a href="http://genericonlineviaqra.com/#generic viagra"> generic viagra online</a> cheap viagra 100mg <a href=http://genericonlineviaqra.com/#viagra>viagra online</a>

1823 nukvoifY nukvoifY | E-mail | Web | 14. července 2018 v 18:25 | Reagovat

viagra soft pills <a href="http://loviagraosn.com/#generic viagra online"> viagra online</a> viagra spam <a href="http://loviagraosn.com/#viagra">viagra online</a>

1824 nukvoifY nukvoifY | E-mail | Web | 15. července 2018 v 5:33 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://loviagraosn.com/#generic viagra"> viagra</a> canadian viagra <a href="http://loviagraosn.com/#online">viagra buy</a>

1825 citalopram 10 mg citalopram 10 mg | E-mail | Web | 15. července 2018 v 14:29 | Reagovat

citalopram 20mg

1826 mukAnibe mukAnibe | E-mail | Web | 16. července 2018 v 20:52 | Reagovat

sample viagra <a href="http://dejviagram.com/">viagra without prescription</a> alternative to viagra <a href=http://dejviagram.com/>buy generic viagra</a>

1827 mukAnibe mukAnibe | E-mail | Web | 16. července 2018 v 22:38 | Reagovat

viagra wholesale <a href="http://dejviagram.com/">viagra how it works</a> natural viagra alternative <a href=http://dejviagram.com/>viagra for sale</a>

1828 bsfneado bsfneado | E-mail | Web | 17. července 2018 v 0:49 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://valcialisns.com/">order cialis online</a> cialis soft tabs <a href=http://valcialisns.com/>cialis coupon</a>

1829 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 17. července 2018 v 11:35 | Reagovat

mometasone spray over counter

1830 meloxicam 7 5 mg meloxicam 7 5 mg | E-mail | Web | 18. července 2018 v 16:21 | Reagovat

meloxicam 15 mg
<a href="http://mobicmeloxicam15mg.com/">meloxicam 7 5 mg</a>

1831 naproxen 500 mg naproxen 500 mg | E-mail | Web | 19. července 2018 v 11:35 | Reagovat

naproxen 500 mg
<a href="http://naproxen-500-mg.com/">naproxen 500 mg</a>

1832 fhgAnibe fhgAnibe | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:22 | Reagovat

cialis tadalafil <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis online</a> buy cialis without prescription <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>buy cheap cialis</a>

1833 khgfIdear khgfIdear | E-mail | Web | 20. července 2018 v 13:56 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra online</a> viagra sample <a href="http://viagapharmaked.com/#">sildenafil dosage</a>

1834 gbxneado gbxneado | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:20 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://cialisotjs.com/#">cheap tadalafil</a> tadalafil 20mg <a href=http://cialisotjs.com/#>cialis no prescription</a>

1835 fnvvoifY fnvvoifY | E-mail | Web | 20. července 2018 v 23:22 | Reagovat

tadalafil generic <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis 20 mg</a> cialis pills <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis coupon</a>

1836 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 21. července 2018 v 8:22 | Reagovat

can 10mg cialis be cut in half
<a href="http://cialis-easy.com">cialis canada</a>
generic cialis from canada
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+uk ]buy tadalafil[/URL]

1837 fnvvoifY fnvvoifY | E-mail | Web | 21. července 2018 v 17:26 | Reagovat

cialis soft <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis 10mg</a> tadalafil liquid <a href="http://cialisovnnc.com/#">cheap cialis</a>

1838 kmuneado kmuneado | E-mail | Web | 22. července 2018 v 15:43 | Reagovat

generic viagra 100mg <a href="http://www.genpharmvrj.com/#">viagra online without prescription</a> viagra pills <a href=http://www.genpharmvrj.com/#>generic online viagra buy</a>

1839 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 23. července 2018 v 1:24 | Reagovat

colocort generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cheap cialis 20mg</a>
20mg generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cheap+cialis+20+mg ]buy generic cialis[/URL]

1840 generic_cialis generic_cialis | E-mail | Web | 24. července 2018 v 16:22 | Reagovat

Hey I am so excited I found your website, I really found you

1841 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:09 | Reagovat

mesigyna generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis online</a>
acquistare cialis online in contrassegno
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+30+day+sample>cialis 20 mg</a>

1842 ujaAnibe ujaAnibe | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:38 | Reagovat

viagra how it works <a href="http://viagraocns.com/#">what is sildenafil</a> viagra online pharmacy <a href=http://viagraocns.com/#>viagra</a>

1843 munvoifY munvoifY | E-mail | Web | 26. července 2018 v 1:36 | Reagovat

viagra dosage <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> viagra from india <a href="http://viagraveikd.com/#">purchase viagra</a>

1844 nbvneado nbvneado | E-mail | Web | 26. července 2018 v 19:52 | Reagovat

buy viagra canada <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra without a prescription</a> cheap viagra online <a href=http://fviagrajjj.com/#>viagra online without prescription</a>

1845 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 28. července 2018 v 3:46 | Reagovat

I really like and appreciate your blog post.Thanks Again.

1846 nsxAnibe nsxAnibe | E-mail | Web | 29. července 2018 v 12:49 | Reagovat

cialis daily <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis pill</a> buy cheap cialis <a href=https://www.fundeconp.org/#>cialis 10mg</a>

1847 nfcneado nfcneado | E-mail | Web | 29. července 2018 v 14:57 | Reagovat

tadalafil <a href="https://forumdemulheres.com/#">purchase cialis</a> cialis tadalafil <a href=https://forumdemulheres.com/#>cheap cialis</a>

1848 nsxAnibe nsxAnibe | E-mail | Web | 30. července 2018 v 2:54 | Reagovat

what is tadalafil <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis daily</a> order cialis <a href=https://www.fundeconp.org/#>cialis online no prescription</a>

1849 bgvvoifY bgvvoifY | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 21:32 | Reagovat

cheapest cialis <a href="https://authenticknicksstore.com/#">cialis prescription</a> buy tadalafil 20mg price <a href="https://authenticknicksstore.com/#">tadalafil citrate</a>

1850 bfdAnibe bfdAnibe | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 15:19 | Reagovat

viagra stories <a href="http://mo-basta.org/">viagra sample</a> sublingual viagra <a href=http://mo-basta.org/>sildenafil 100mg</a>

1851 bfdAnibe bfdAnibe | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 16:51 | Reagovat

womens viagra <a href="http://mo-basta.org/">what is sildenafil</a> buy generic viagra online <a href=http://mo-basta.org/>sildenafil generic</a>

1852 sffneado sffneado | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 18:42 | Reagovat

buy viagra cheap <a href="https://susamsokagim.com/">viagra 100mg</a> free viagra <a href=https://susamsokagim.com/>sildenafil dosage</a>

1853 sffneado sffneado | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 17:46 | Reagovat

buy viagra soft <a href="https://susamsokagim.com/">brand viagra</a> viagra natural <a href=https://susamsokagim.com/>viagra prescription online</a>

1854 byhvoifY byhvoifY | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 18:56 | Reagovat

viagra price <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra price</a> viagra uk sales <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra online</a>

1855 bfcIdear bfcIdear | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 21:34 | Reagovat

prescription viagra <a href="http://www.movietrailershd.org/">what is sildenafil</a> does viagra work <a href="http://www.movietrailershd.org/">discount viagra</a>

1856 buy_viagra buy_viagra | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 6:31 | Reagovat

Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a bit, but instead of that, this is fantastic blog. A fantastic read. I will definitely be back.

1857 BrettDar BrettDar | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 5:58 | Reagovat

wh0cd474333 <a href=http://prednisonebestprices.us.com/>purchase prednisone online</a>

1858 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 20:29 | Reagovat

wh0cd474333 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>erythromycin online</a>

1859 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 4:48 | Reagovat

wh0cd1033576 <a href=http://tadalafilmedicaid.us.org/>tadalafil</a>

1860 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 4:04 | Reagovat

wh0cd1033576 <a href=http://buylevaquin.us.org/>buy levaquin</a>

1861 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 5:42 | Reagovat

wh0cd2653765 <a href=http://abilifycheap.us.com/>10 mg abilify</a>

1862 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 10. srpna 2018 v 19:15 | Reagovat

wh0cd474333 <a href=http://bupropion.us.org/>for more</a>

1863 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | Sobota v 3:31 | Reagovat

wh0cd1033576 <a href=http://cephalexin500.us.org/>buy keflex</a>

1864 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Sobota v 16:13 | Reagovat

debridat 200 generique viagra
<a href="http://viagra-nice.com">pfizer viagra</a>
anna maria viagra generic
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+viagra+generic>viagra without a doctor prescription</a>

1865 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Sobota v 19:12 | Reagovat

buy viagra uk yahoo homepage
<a href="http://viagra-nice.com">cheap generic viagra</a>
best generic viagra prices canadian health care
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+on+line>viagra jelly online mail-order pharmacies</a>

1866 Markcaw Markcaw | E-mail | Web | Sobota v 23:17 | Reagovat

generic viagra forum uk
<a href="http://viagra-nice.com">viagra buy</a>
buy viagra online uk only car
<a href=http://viagra-nice.com#buy+viagra+online>brand viagra online mail-order pharmacies</a>

1867 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | Neděle v 4:25 | Reagovat

wh0cd2653765 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>ERYTHROMYCIN PHARMACY</a>

1868 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | Pondělí v 2:26 | Reagovat

wh0cd1033576 <a href=http://cymbaltageneric.us.com/>cymbalta visa</a>

1869 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | Středa v 1:08 | Reagovat

wh0cd1033576 <a href=http://lisinoprilmedicaid.us.com/>lisinopril drug</a>

1870 AaronGoody AaronGoody | E-mail | Web | Včera v 16:15 | Reagovat

wh0cd474333 <a href=http://methotrexate.us.org/>Buy Methotrexate Online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama