10. kapitola City

15. března 2008 v 11:03 | Rikisa |  HP Život nelze naplánovat
Další kapitolka, trošku "cíťová" :-)). Prosím komentujte, minimum je 27 pro pokračování. A hlásněte, ke které chcete přidat. Hezké čtení.

"Můžu na chvíli?" objevil se ve dveřích ošetřovny Severus. "Potřebuješ něco?" zeptala se Lily, která zrovna míchala ve své kanceláři léčebné lektvary. "Víš, jsem rád, že jsi tady, dlouho jsme se neviděli, je mi líto jak jsme se rozešli."
Lily málem upustila lahvičku s lektvarem. "To sis přišel popovídat zrovna o našem rozchodu? Vždyť je to už tak dávno," podivila se Lily, která rázem přestala míchat lektvary. "Nechceš pomoct?" zeptal se při pohledu na vařící se kotlíky.
"Proč ne, mám toho docela dost," poukázala Lily k nedodělaným lektvarům. Lily i Severus byli překvapeni jak moc si po takové době rozuměli, opravdu moc hezky si spolu popovídali. "Harry neví, že tu pracuješ?" zeptal se, když se dostali k povídání o svých dětech.
"Zatím nic neví, jsem tu teprve první den, takže jsem ještě neměla možnost s ním mluvit. Ale chci mu to říct sama, takže mu nic neříkej," poprosila ho Lily. "Jak chceš," slíbil Snape a zvedl se k odchodu. "Musím jít, za pár minut mi začíná hodina, shodou náhod s našimi dětmi," vysvětlil jí Severus. "Jistě, klidně někdy zase přijď, ráda tě uvidím," usmála se na něj Lily a k jejímu velkému překvapení, Severus jí úsměv opětoval, po tak dlouhé době viděla Severuse se usmát, naposledy u něj viděla tenhle roztomilý úsměv, když spolu před několika lety seděli na školních pozemcích u jezera a vychutnávali si společně strávené chvilky.
"Tak ahoj," rozloučil se naposledy Severus a zamířil rovnou do sklepení bradavického hradu.
"Hele Vicky, nechtěla bys něco vyzkoušet?" navrhl dychtivě Harry, když mířili k učebně lektvarů. "Co máš za lubem?" mrkla po něm šibalsky Victoria. "Proč hnedka myslíš na to, že bych chtěl provést něco špatného?" Harry se zatvářil jako andílek. "Řekněme, že mám na tohle dobrý nos," zasmála se Vicky a zaposlouchala se do nápadu, který jí Harry barvitě líčil.
"Jasně, to je bezvadný! Nenápadně šlohnu tátovi přísady," souhlasila nadšeně Vicky. "Já vím, já mám jenom dobré nápady," uculil se Harry. Vicky ho s úšklebkem šťouchla do ramene. "A poslyš, víš opravdu jak se to dělá? Mě totiž zatím lektvary moc nejdou," zvážněl Harry. "Pche, kdo myslíš, že mě učil? Jsem na lektvary jednička," vytáhla se Vicky a otevřela dveře do sklepní učebny. Harry a Victoria zasedli do předposlední lavice a vyndali si učebnici a pomůcky na hodinu.
Snape přišel svým typickým příchodem, kdy se všichni ve třídě, kromě Victorie, nepatrně přikrčili. Snape přešel k tabuli a svým škrabopisem načmáral na tabuli postup přípravy posilňujícího lektvaru. "Na co čekáte? Dejte se do práce," poručil třídě a přešel ke svému stolu, kde rychle zapsal, že jsou přítomní všichni žáci, po chvíli šel ke studentům, aby pozoroval jak si vedou.
Victorii šel lektvar bez problémů, byla už v půlce přípravy a několikrát zadržela Harryho ruku, aby nepřidal špatnou přísadu. "Harry, propána, tohle tam nepatří, copak si nečetl ten pátý řádek?"
Harry zakroutil hlavou a zamžoural k tabuli a vyhledal si příslušný řádek. Snape stál zrovna za nimi a poslední větu jeho dcery zřetelně slyšel. "Pane Pottere, copak si nevíte s tím lektvarem rady? Návod máte na tabuli."
Harry nadskočil jak se lekl, když za ním najednou Snape promluvil. "Jistě pane," odvětil Harry a chopil se drcených sušených křídel z netopýra. "Jak je možné, že jste tak tupý, když jste synem své matky," řekl potichu Snape a naklonil se k Harrymu, aby to ostatní neslyšeli. Harry překvapeně vykulil oči, zamrkal a raději se vrátil ke své práci.
"Co spolu měli?" naklonil se Harry k Victorii, když se Snape přesunul k prvním lavicím. "Já nevím, ale můžeme to zjistit," zašeptala mu Vicky zpět. "Je možné, že..." Harry svou větu nedokončil, protože hned vedle jejich stolu vybuchl Nevillovi Longbottomovi kotlík a než k němu Snape stačil doběhnout, začaly se z něj valit šedivé kotouče dýmu.
"To jste tak neuvěřitelně tupý!" zahřměl třídou hlas profesora lektvarů, který si to rázoval rychlým krokem k vyklepanému Nebelvírovi. "Jděte všichni ven, než se tu díky Longbottomovi všichni udusíte!" poručil všem naštvaný Snape.
Studenti se začali linout ze třídy, ale Harry a Vicky stále zůstávali uvnitř, protože Harry nebyl schopen pohybu, kouř se k němu dostal příliš rychle a on se ho řádně nadýchal. "Harry! Co je ti?" uslyšel Snape vystrašený hlas své dcery.
"Co tady ještě děláte!" zaklel Snape a rychle k nim přispěchal. Jednou rukou popadl Harryho a druhou Victorii a rázně se s nimi vydal z místnosti. Snape pustil svou dceru, když se ujistil, že je v pořádku, ale Harryho oproti tomu nepustil, naopak ho uchopil i druhou rukou za ramena a prohlédl si jeho celkový stav. "Je vám dobře?"
Harry byl úplně bledý a přerývavě dýchal, cítil se hrozně, ale přikývl na souhlas. Severus svůj stisk mírně povolil, ale stále z Harryho nespouštěl oči.
Harrymu se udělalo hůř, začal se sípavě nadechovat, nemohl pořádně dýchat a jeho léky zůstaly ve třídě, takže z toho vznikl těžký astmatický záchvat. Snape ho vyděšeně pozoroval, nevěděl co má dělat, s ničím takovým se ještě nesetkal. Jeho unesený syn měl také těžké dýchací potíže, tato jediná myšlenka proběhla Snapeovi v hlavě během jediné sekundy. "Co mu je? Udělej něco!" vykřikla vyděšeně Vicky a se slzami v očích pozorovala svého kamaráda.
Snape jednal okamžitě, zvedl Harryho do náruče a rozeběhl se s ním na ošetřovnu. V patách se mu držela jeho dcera, která se o Harryho bála, věděla, že má astma, ale ještě neviděla jeho záchvat, obzvlášť tak silný.
"Lily!" rozrazil Snape dveře ošetřovny. "Nekřičte tady, tohle je ošetřovna!" vyšla ze své kanceláře Lily. Když si však všimla, že je to Snape, který drží jejího syna, který bojuje s těžkým záchvatem, vyděsila se a urychleně k nim zamířila. "Polož ho na postel, dělej!" mírně hysterčila Lily, která takto Harryho viděla naposledy v jeho devíti letech, od té doby to nezašlo až tak daleko, Harry si vždy stačil vzít léky nebo mu pomohla Lily.
Lily se k němu posadila a zvedla svému synovi hlavu. "Harry, poslouchej mě, teď se musíš uklidnit. Dýchej zhluboka, ano? Pěkně pomalu," nabádala ho Lily a rychle se otočila na Severuse. "U sebe mám jeho náhradní léky, je to malá bílá krabička. A taky vezmi ten dýchací přístroj, co je na stole u lektvarů," křikla na něj spěšně a otočila se zpět ke svému synovi. Severus neváhal a rozeběhl se do kanceláře Lily Potterové, byl zpět během dvou minut. "Tady," podal Lily léky. "Můžu nějak pomoc?"
"Ne, to zvládnu sama," Lily jen zakroutila hlavou, ale neodtrhla oči od Harryho. "No tak Harry, tohle jsme spolu vždycky zvládli. Nadechni se," řekla Lily a přiložila mu k ústům malý dýchací přístroj. Harry zpanikařil, nemohl se pořádně nadýchnout, měl strach, že se udusí, vůbec nevnímal hlasy kolem sebe, jen sípal a vyděšeně hleděl před sebe.
Lily ho uchopila pevněji a donutila ho, aby se nadechnul z přístroje. "Výborně, ještě jednou Harry," pobízela ho uslzená Lily. Harry se nadechnul a pevně stiskl čísi ruku, svíral pevně černý hábit, jejíž majitel se mu nevyškubl, za jiných okolností by tomu bylo jistě jinak. Victoria stála opodál a strachy si okusovala nehty.
Harry pomalu uklidňoval svůj dech, takže mu Lily mohla podat jeho léky a lektvar pro spánek. Harry upadl do nepokojného spánku a Lily zkontrolovala jeho dech. "Už je to lepší," oddychla si Lily a unaveně se podívala na Severuse, který byl bledší než obvykle. "Obdivuji tě, že si to s ním zvládala sama," vypadlo z něj nečekaně. Lily se unaveně pousmála a obrátila svůj pohled na Victorii. "Jsi v pořádku?" zeptala se, přešla k ní a jemně jí pohladila po dlouhých vlasech. Vicky k ní zvedla uslzené oči. "Bude v pořádku?" zeptala se tiše a roztřeseným prstem ukázala na Harryho postel. "Neboj se, on to zvládne, potřebuje si jen pořádně odpočinout," usmála se na ní Lily a posadila Vicky na postel. "Tohle vypij a chvíli si tu lehni," podala jí Lily uklidňující lektvar. Snape přestal pozorovat Harryho a obrátil se k vedlejší posteli.
"Co si jí dala?" staral se Snape. "Jen uklidňující lektvar, můžeš jít, já se o ně postarám," řekla Lily a slušně Severuse vyhodila z místnosti.
Lily si přitáhla jednu židli a sedla si mezi Harryho a Vicky. "Už je ti lépe?" obrátila se Lily na Victorii. "Ano, slečno," odpověděla Victoria a koutkem oka pohlédla na Harryho. "Neboj se o něj. A říkej mi Lily," usmála se.
"Tak dobře," oplatila jí úsměv Vicky. Kdyby tak měla maminku, vůbec neví jaké to je. Svou maminku nestačila poznat, zemřela právě, když se narodila a její otec o ní nikdy moc nemluvil, tak moc by chtěla poznat mateřskou lásku. Lily jí jemně vzala za ruku, když si všimla cestičky slz, která si razila cestu přes mladinkou tvář.
"Vždycky jsem chtěla mít dceru," zašeptala Lily, když se k ní Vicky přitulila. Ani jedna z nich si nevšimla osoby ve dveřích ošetřovny. Snape stál překvapeně na prahu místnosti a poprvé od dob, kdy zemřela Sophy, se mu z očí spustila troufalá slza.
"Tati," všimla si ho Vicky a mírně se odtáhla od Lily. "Přišel jsem se kouknout, jak se vám daří," oznámil Snape. "Už jsi tu dlouho nebyl," poznamenala ironicky Lily. "To ne," pousmál se.
Severus se znepokojeně zamračil. "Je mu dobře?" prohodil, když si všiml jak Harry vypadá. Lily se vyděšeně otočila a chytla svého syna za zápěstí. Harry byl celý zpocený a vypadalo to, že se mu zdá nějaký zlý sen. Po chvíli začal vykřikovat ze spaní. Lily s ním zatřásla, aby ho vzbudila, jenže nedosáhla žádného účinku.
"Nemůžu ho vzbudit!" podívala se bezradně na Severuse. Ten přešel k Harrymu. "Mohl bych použít nitrozpyt, jestli dovolíš," navrhl Severus. "Dobře, ale jen na chvíli, abychom zjistili co s ním je," souhlasila Lily. Severus přikývnul a vytáhl si hůlku.
Za moment spatřil to, co Harryho tak tížilo. Viděl svého bratra u nich doma, stál v kamenné místnosti, kde právě probíhala schůze Smrtijedů. Uprostřed kruhu postav oděných v černém, ležela postava skrčeného muže, který právě prožíval mučivou kletbu Cruciatus, a to jistě už po několikáté. Zdálo se, že Harry prožívá mužovu bolest jako svou vlastní.
Rychle opustil Harryho mysl a obrátil se k Lily. "Zdá se mu o Ty-víš-komu, musíme ho vzbudit, prožívá přes jednoho mučeného muže Cruciatus," vysvětlil jí rychle Severus a namířil hůlkou na Harryho. "Co to děláš?!" postavila se před něj Lily. "Když ho nevzbudíme normálně, musíme to nechat na magii," poznamenal Snape a pronesl zaklínadlo. Harry se s trhnutím probudil a vyděšeně se rozhlédl kolem. "To byl zase on," zašeptal.
"Už je to v pořádku, nemusíš se bát," uklidňovala ho Lily a donutila ho vypít lektvar na bolest a bezesný spánek.
"Bude lepší, když už půjdete, Harry bude spát až do rána, Victoria už je v pořádku, tak jí prosím doprovoď na kolej," řekla Lily a změřila Harrymu teplotu. Snape rázně kývnul hlavou a společně se svou dcerou opustili potemnělou ošetřovnu.
"Mami, co tady děláš?" podivil se Harry, když se ráno probudil a spatřil nad sebou svou matku. "Pracuju tady," usmála se na něj Lily. "Je ti lépe?"
"Jako už napořád?"
"Pokud tato škola bude mít dost studentů, tak tu budu pracovat, ale neboj se, nebudu tě kontrolovat, alespoň ne pořád."
"Hm, to je fajn," pokusil se o úsměv Harry. "Můžu se vrátit do školy?"
"Myslím si, že můžeš, ale ještě zůstaň ležet alespoň hodinu," nařídila mu Lily.
"Ale mami, už je mi dobře, já se nudím," protestoval Harry. "Nudíš? Teď si se vzbudil," pobaveně zakroutila hlavou Lily. "Co nadělám," zašklebil se Harry.
"A mami?" ozval se po chvíli Harry. "Ano, zlato?"
"Nevadí ti, že jsem ve Zmijozelu?"
"Přiznám se, že mě to velmi překvapilo, ale ne, nevadí mi to. Budu tě mít ráda pořád stejně ať už budeš v jakékoliv koleji," usmála se Lily a pohladila svého syna po vlasech. "Tebe to trápí?" zeptala se, když si všimla, jak se Harry zamyšleně zamračil. "Víš, moudrý klobouk mi řekl, že jsem dědicem Zmijozelu. Copak ty nebo táta jste z tohoto rodu? Já to nechápu," otočil se bezradně na svou matku. "Dědicem Zmijozelu? Nikdo z naší rodiny nebyl ve Zmijozelu." Odpověděla Lily.
Harry se vyděšeně podíval na svou matku. "Neboj se, pokusím se o tom něco zjistit. A i moudrý klobouk se může mýlit," ujistila ho.
"Koukám, že máš návštěvu, tak nebudu rušit," usmála se Lily a zmizela za dveřmi své kanceláře. Harry se otočil ke dveřím, aby zjistil, o kom jeho maminka mluvila. "Ahoj Vicky," pozdravil jí zvesela. "Vidím, že už je ti dobře," uculila se Vicky a posadila se na okraj Harryho postele.
"Nikdy mi nebylo líp," usmál se Harry, ale vzápětí mu ujel bolestný sten. "Hm, to vidím," poznamenala suše Vicky. "Pšš! Hlavně to neříkej mojí mamce nebo se odsud nikdy nedostanu. Kdyby se ptala jak mi bylo, řekni jí prostě, že mi bylo skvěle, ba přímo báječně. Nemíním tu zůstat déle než musím," řekl rychle Harry. Vicky se naplno rozesmála. "Pokusím se," slíbila po chvíli, když se uklidnila.
"Poslyš, co to máš v kapsách?" zeptal se zvědavě Harry, když si všiml vyboulenin, které měla Vicky na hábitu. "To by tě zajímalo, co?" mrkla na něj. "Hele!" zatvářil se dotčeně.
Vicky jediným pohybem vytáhla obsah svých kapes. "Náš plán se může uskutečnit, dneska jsem to šlohla tátovi, snad si toho nevšimne, je na zásoby svých přísad děsně háklivej," protočila oči v sloup.
"Bezvadný, neboj se, když to provedeme co nejdřív, nikdo nás nebude podezřívat, tvůj táta na to přijde doufejme za dlouho, jinak máme pěkný průšvih, ale co riskovat se musí," rozzářil se Harry. "Přesně tak," souhlasila Vicky a rychle schovala přísady zpět do hábitu, protože se znovu otevřely dveře kanceláře a dovnitř vešla Lily.
"Tak už upaluj, než si to rozmyslím," mávla hůlkou Lily a Harry byl v tu ránu oblečený ve svém školním hábitu. "Díky mami," houknul za ní ještě Harry, když společně s Vicky rychlostí blesku opustil nenáviděné nemocenské prostředí.
Velká síň byla plná štěbetajících studentů, když Harry a Vicky vešli dovnitř. Zasedli ke kolejnímu stolu, rychle se nasnídali a pak oba co nejnenápadněji opustili místnost a zamířili umíchat svůj žertík na jediné místo kam nikdo nechodí, na dámské záchodky, které obýval duch zemřelé studentky, Uršuly.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | 15. března 2008 v 11:14 | Reagovat

Nádherná kapitolka:)) Kdypak to asi Severusovi dojde?;))))))))))

2 erian erian | 15. března 2008 v 12:00 | Reagovat

jejda paráda, nemůžu se dočkat až to Sev zjistí a taky mě samozřejmě zajímá, jaký to dělají žertík

3 Meeeeeg Meeeeeg | 15. března 2008 v 12:16 | Reagovat

Ale, ale , že by si tu někdo hrál s nervy svích profesorů, to snad ne. nebo žeby jo :-).

Krásná kapitola, tak by mě zajímalo jak to bude dál :-)

4 Vina Vina | Web | 15. března 2008 v 12:26 | Reagovat

Výborné, hlavně se těším až to Severusovi dojde. Snad se pak dají s Lilly dohromady.

5 nency nency | 15. března 2008 v 12:28 | Reagovat

moc jse mi to líbilo těším se na pokračko tahle pvídka je bomba a bude zajímavé jak severus zjistí že je jeho syn teda pokud je ti jeho syn ale určutě je :-D

6 Alex Alex | 15. března 2008 v 13:01 | Reagovat

zajímavá kapitola,jsem zvědavá, co chtějí provést....

7 Jantar Onix Jantar Onix | 15. března 2008 v 13:10 | Reagovat

Skvělá kapitola a musím říct ,že mé počáteční obavy z brzkého objevení Lily pomynuli.Měla jsem strach ,že nedá možnost Severusovi blíž poznat Harryho a bude tak dlouho trvat než ho trochu pozná.Tahle kapitola mé obavy rozptýlila a ještě navrch je tam třešnička.Severus se trošinku sbližuje s Lily .Skvělé ,jsem zvědavá co ti dva chystají za lektvar a jestli Severus bude v kontaktu s bratrem.

8 Sam.B Sam.B | 15. března 2008 v 13:13 | Reagovat

šmarjápanó...Severus s Lily flirtoval??? hrůůůůza..:) už by se tam zase mohl objevit lord Voldemort...aby byla sranda:D jinak super kapitola....už se těším na rodinné schledání po letech

9 Inies Inies | Web | 15. března 2008 v 13:52 | Reagovat

hezké... ciťák ani ne, ale napínavá jako kšandy. Moc se mi kapitolka líbila... opravdu hezké. Už se těším, až se dozvíme, co Viktorie s Harrym budou dělat :)

10 Bea Bea | 15. března 2008 v 14:01 | Reagovat

Moc hezké, jsem zvědavá, jak se to vyvrbí a jakým způsobem vlastně Harry k Potterům přišel. A kdy na to Snape přijde.

11 Hany Hany | 15. března 2008 v 14:21 | Reagovat

Pěkné, moc pěkné. Co to asi Harry s Viki plánují  a že právě s lektvarem?! Chtělo by to rychle pokračovat ať se netápíme!

12 Lisa Lisa | 15. března 2008 v 15:41 | Reagovat

To je super,taky jsem zvědavá kdy Severusovi dojde že Harry je Samuel =o)

13 Asaj Asaj | 15. března 2008 v 15:55 | Reagovat

pani super kapitolka =D ti dva jsou teda povedena dvojicka =)

14 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 15. března 2008 v 16:29 | Reagovat

Pěkná kapitola! Takže jsem samozřejmě hlasovala pro pokračování této povídky... XD Snad tady brzo bude dost komentářů, aby bylo pokračování... ;o)

Takže ty chceš dát Lily a Severuse vážně dohromady? Ach jo... Ale tak dobře no, pokusím se proti tomu moc nenamítat...

Jsem zvědavá, co Harry s Vicky vyvedou... Severus se chová úžasně, takový milý je a tak... No pěkné to bylo...

15 lea150 lea150 | 15. března 2008 v 16:47 | Reagovat

úžasný. pokračuj plííííííííís

16 kate kate | 15. března 2008 v 17:06 | Reagovat

Začíná to být čím dál lepší. Tuto povídku mám snad nejradši. Nezlobila bych se, kdyby bylo další pokráčko zase k ní :)

17 Eržika Eržika | 15. března 2008 v 17:11 | Reagovat

Nádherná kapitola!

Jsem moc zvědavá, jak bude pokračovat. Doufám, že dáš Seva a Lilly dohromady =o) , a že se časem nějak Harry dozví pravdu o své rodině. ...A Brumbál bude mít pěknej průser u Seva =o)

Doufám, že pokráčko přidáš co nejdříve =o)

18 Síla Síla | 15. března 2008 v 17:37 | Reagovat

Severus bude zuři jak zjistí kdo to udělal a sem přesvětčená že to zjistí

19 Elizabeth Snapeová Elizabeth Snapeová | 15. března 2008 v 19:07 | Reagovat

Wow,dobrá povídka!!!!Skvěle píšeš,už se těším na to co ty dva provedou =o)

20 Blytonka Blytonka | Web | 15. března 2008 v 19:13 | Reagovat

Nádherná kapča!!! =D A víš, co jsem si myslela po přečtení názvu? Že půjdou do nějakého města nebo tak něco...už z té angličtiny blbnu... =D

21 Stesii Stesii | 15. března 2008 v 19:43 | Reagovat

suuper kapitolkaaaa

22 kapi kapi | 15. března 2008 v 20:12 | Reagovat

prima kapča

23 maurietka maurietka | E-mail | Web | 15. března 2008 v 20:31 | Reagovat

Super kapča.. takže Vicky s Harrym budou vařit lektvar ,,,hm jsem zvědavá co mají ti dva za lubem.

24 If If | E-mail | Web | 15. března 2008 v 21:45 | Reagovat

Hrozně se mi líbí tvoje všechny povídky a začaly patřit mezi mé nejoblíbenější ;-). Chtěla jsem tě poprosit, jestli by jsi se nechtěla se mnou spřátelit. Když tak mi písni na blog ;-) Díky*

25 Kira Salisima De Moretti Kira Salisima De Moretti | E-mail | Web | 16. března 2008 v 11:14 | Reagovat

Riki, tohle je naprosto sqělá kapča! Moc tě chválím! Je boží! Neboli ůžasná jako vždy! Moooooc se těším na další! Ani nevíš kolikrát za den chodím na tvůj blog, jestli něco nepřibylo. To je vždycky: Mania, Iisis, ty, RJŽJ a můj blog, a znova Mania, Iisis, ty, RJŽJ a můj blog... a pořád takhle dokola. :))) Jak už jsem řekla: moc se těším na další!

26 zdenka zdenka | Web | 16. března 2008 v 11:43 | Reagovat

jé já tyhle povídky miluju :)))  

fakt nádhera

27 dadka dadka | E-mail | 16. března 2008 v 12:34 | Reagovat

zase další povedená kapitolka...  mohla bys pak dát třeba severuse s lily dohromady((((-:)

28 lilinka lilinka | 16. března 2008 v 12:36 | Reagovat

uuužasnéé mě se to moc líbí a taak se mi zdá že je tu už dost komntků mohla bys dát novou kapču!!

29 AnnaRakouska AnnaRakouska | E-mail | 16. března 2008 v 13:49 | Reagovat

Bezva, už se těším na další kapitolku a taky na další kapču k HP a Pravá rodina. K těmhle dvěma bych chtěla přidat kapitolu, i když jsem hlasovala pro tuto povídku. A taky, ať už to Severusovi dojde, že je Harry jeho syn.

30 Willow Wraithová Willow Wraithová | Web | 17. března 2008 v 9:35 | Reagovat

To přece nejde. Nebylo by to potom moc jednoduchý?

31 werusenka werusenka | 17. března 2008 v 13:27 | Reagovat

moc pěkné, těším se na další kapitolu. doufám, že Severus brzpo zjistí pravdu o Harrym. mohlo by se to zaplést s tím, že by Lily a Severus spolu začali chodit

32 Ivi Ivi | 17. března 2008 v 18:15 | Reagovat

Já než sem stihnu neco napsat,taQ uz tu je hafo komentu...no nic,je to strasne napinavy co ti "malí" provedou...alespon je videt,jak se Harry priucuje od Siriuse a Jamese 8-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama