20. kapitola Po mudlovsku

28. listopadu 2007 v 8:36 | rikisa |  Harry Potter a Pravá rodina
Jelikož nebylo tolik požadovaných komentářů, ale počet se sešel (díky větším příspěvkům jednotlivců), máte tu 20.kapitolu. Věnuji ji všem, kdo čte mojí povídku a píše komentáře. Hlavně těm, kteří nezapomenou napsat pár řádků (nebo pár slov) ke každé kapitolce a jsou věrnými čtenáři. Těmto čtenářům moc děkuji! Tak ať vás už nezdržuju a nezapomeňte...víte co :D

"To snad nemyslí vážně! Do nějaké debilní školy plné černé magie!" Vztekal
se nahlas ve svém pokoji Nicolas. "No, no, no. Uklidni se, co tu tak vyvádíš?" vešel do ložnice Sirius. "Siriusi!" vykřikl s radostí Nicolas a vrh se mu kolem krku. "Co tady děláš?" ptal se svého strýce. "Byl jsem tu, když si byl nemocný, tys nám ale dal," smutně odpověděl Sirius. "Ale teď vidím, že jsi už plný energie, když máš sílu se tady tak vztekat," zasmál se Sirius. "To je kvůli té nové škole, co?" optal se. "Jo, já tam nechci," zamračil se Nicolas. "Třeba se ti tam bude líbit, nemusí to tam být tak špatné," snažil se ho přesvědčit Sirius. "Hm, jak to můžeš vědět?" osočil se na něj jeho synovec. Myslel si spíš, že ho Sirius podpoří a on takhle! "Tvůj bratr tam chodil taky a moc se mu tam líbilo. Navíc já o té škole vím také poměrně dost," zatvářil se tajemně Sirius. "Hele, ty mi něco tajíš!" poznal to na něm Nicolas. "To se včas dozvíš, určitě se ještě uvidíme, už musím jít, mám ještě nějaké povinnosti. Dávej na sebe pozor," rozloučil se Sirius. "Měj se, Siriusi," oplatil mu pozdrav Nicolas.
Byla neděle večer a Nicolas si začal balit věci do školy, jelikož v rodinném sídle smí kouzla používat i nezletilí kouzelníci, netrvalo mu to příliš dlouho. Měl se sejít ráno ještě před snídaní s otcem u krbu, kde se odletaxují přímo do školy. Voldemort mu řekl, že to tak bude bezpečnější, použijí letax pro jistotu, aby ho zase nenapadlo pustit se při přemisťování. Šel se tedy ještě rozloučit s matkou, bratrem, svým kmotrem a zamířil do postele.
Když ho ráno vzbudil budík, vztekle na něj ukázal rukou a budík ihned přestal zvonit, jenže to Nicolas přehnal a budík vybuchl. "Kruci," zaklel a uklidil nepořádek, který způsobil. Oblékl se, popadl kufr a sešel dolů do obýváku.
O Hedviku se starat nemusel, poslal jí tam večer napřed. Byl trochu smířený s novou školou, když si včera popovídal s Williamem, který tam chodil taky. Jenže stále byl uražený a naštvaný, protože musel opustit Ginny a své přátele. Rozhodl se jim ale psát tak často, jak jen to půjde. Také přemýšlel, jestli o něj bude pořád Ginny stát, když od sebe budou tak daleko, možná se už vůbec neuvidí, napadlo ho a cítil se ještě hůř.
"Máš všechno?" zeptal se jeho otec, když vešel dovnitř. "Ano," potvrdil Nicolas. "Takže vyrazíme, ty půjdeš první," ukázal na krb a postrčil svého syna vpřed. Nicolas vlezl do krbu a odletaxoval se do školy, přímo
do ředitelny. Objevil se v podobné místnosti jako byla Brumbálova pracovna. Tato ale působila více Zmijozelsky, ovšem stejně na něj působila příjemným dojmem. Nikdo tu ale nebyl, což bylo divné. Ředitelna bez ředitele? Za chvíli se z krbu vynořil i jeho otec. "Nikdo tady není?" zeptal se ho. Nicolas zakroutil hlavou. "Měl tady na nás čekat nějaký profesor, ředitel je mimo školu na můj příkaz, takže o tom vím," vysvětlil synovi Voldemort. S jeho slovy se otevřely dveře a vstoupil vysoký, pohledný čaroděj. Byl středního věku, ale působil velmi mladě a sympaticky. "Pan Raddle?" zeptal se. "Ano," odpověděl Pán zla a vykročil ke kouzelníkovi. "Jmenuji se Max Guiner, jsem zástupce ředitele. Už jsme vás očekávali. To je váš syn?" obrátil se k chlapci, který stále stál u krbu a rozhlížel se po místnosti. "Ano, to je můj syn, ale představit se snad umí sám," zadíval se na Nicolase. Musel zakašlat, protože Nicolas dál očima bloudil po ředitelně. Hm, jejda, co po mě chtějí, zadíval se na něj Nicolas, protože nedával pozor. Podíval se tázavě na svého otce. "Pan Guiner čeká, že se mu představíš," zavrčel Pán zla, rozladěný nepozorností svého syna. "Promiňte, jmenuji se Nicolas Thomas Raddle," představil se a podal zástupci ředitele ruku. "Dobrá, takže já vás tu nechám. Kdyby se něco dělo, ihned mě informujte," řekl Maxovi. "A ty na sebe dávej pozor a nic nevyváděj," otočil se na svého syna a zmizel v zelených plamenech krbu.
"Takže pane Raddle, provedu vás po škole. Na chodbě na nás čeká další nový student, takže se můžete hned seznámit," oznámil profesor Guiner. Vyšli z ředitelny a profesor zavolal nového studenta, aby se k nim připojil. "Pane Malfoyi, to je pan Raddle," seznámil je zástupce. "Co ty tady děláš?" zeptali se současně oba dva studenti. "Hm, takže se asi znáte, že? Můžeme tedy jít?" zeptal se a vykročil do dlouhé chodby. Nicolas a Draco se propálili nenávistným pohledem a vykročili za svým profesorem. Jak Nicolas zjistil, škola byla velmi pěkná. Byl to starověký hrad, ještě větší než byly Bradavice.
Profesor otevřel dveře svého kabinetu a poukázal chlapcům, ať jdou dovnitř. "Naše škola je dělená na 4 koleje, přesně jako v Bradavicích, jmenují se přesně tak, jak je znáte.Tuto školu založili stejní zakladatelé ještě dříve než Bradavice. Jen málo lidí o ní ví. Teď vás musím do jedné z kolejí zařadit. U nás ovšem nefunguje zařazování formou Moudrého klobouku jako v Bradavické škole čar a kouzel. Musíte vyplnit tento dotazník, který je přesně dělaný tak, aby odhalil vaše schopnosti a vlastnosti," s tím jim je podal a ukázal na dva menší kulaté stolky. Každý si za jeden sedl a začal psát. Když dotazníky oba vyplnili, podali je beze slova profesorovi. Pan Guiner si je vzal a položil na stůl. "Nejdříve vezmeme pana Malfoye," řekl a zvedl jeho dotazník, zamířil na něj hůlkou a pergamen zahalila zelená záře a na vyplněném dotazníku teď stálo jediné slovo. "Zmijozel," řekl profesor a pohlédl na Draca. Ten se zářivě usmál, čekal že ho tam znovu zařadí. "A teď vy, pane Raddle," vzal jeho pergamen a provedl to samé kouzlo. Pergamen zasvítil a taktéž odhalil jedno slovo. To jsem čekal, pomyslel si zástupce. "Vaší kolejí bude Zmijozel," oznámil Nicolasovi, který byl z toho hrozně zaskočený. "Ale já jsem chodil do Nebelvíru," protestoval Nicolas. "Je mi líto, ale teď už ne," řekl profesor. To je divné, syn Pána zla a chodil do Nebelvíru? Pomyslel si. "Teď vám musím ještě ukázat vaši kolej," vyváděl je ven z kabinetu.
Došli až k velkým stříbrným dveřím, které hlídal obraz, zobrazující velkého zeleného hada, tady se zástupce zastavil. "To je vstup do vaší společenské místnosti. Vaše ložnice je po schodech nahoru, druhé dveře, pokoje jsou po čtyřech. Tady jsou vaše rozvrhy. A heslo je bazilišek," vysvětlil jim profesor
a dal jim rozvrh hodin. "Uvidíme se na snídani, je za dvě hodiny, vaši spolužáci ještě budou asi spát," rozloučil se s nimi a odešel. "Skvělý," zhodnotil to naštvaně Nicolas. Když vstoupili do společenské místnosti, řekl mu Malfoy: "Hele, já taky nejsem nadšenej že tu jsem. A ještě k tomu s tebou a v jednom pokoji, to snad nemůže bejt pravda. A co vůbec máme v tom pitomým rozvrhu?" řekl a posadil se ke krbu do křesla. Nicolas si sedl dál od něj a taky se zadíval do rozvrhu.
Ve škole se učí tyto předměty:
Lektvary
Přeměňování
Obranná kouzla
Černá magie
Astronomie
Kouzelnické souboje a duely
Dějiny čar a kouzel
Obrana proti černé magii
Péče o kouzelné tvory
Numerologie
Kouzelné formule
Základy společenského chování
Základy nitrobrany a nitrozpytu
Bylinkářství
"Zní to dobře," zhodnotil výukové hodiny Nicolas. "Musím s tebou souhlasit," řekl neochotně Draco. "Jdeme si odnést věci do ložnice,ne?" navrhl Nicolas. Draco vstal, popadl kufr a ani se nenamáhal s odpovědí. Jestli já ho nezabiju, tak nevím, pomyslel si Nicolas a zamířil za ním. V jejich ložnici byly čtyři postele s nebesy, trochu větší než měli v Bradavicích. U postelí byly noční stolky s lampičkami. Ložnice byla velmi útulná a hrála příjemnými barvami zelené a oranžové (mají jiné kolejní barvy než v Bradavicích). Vedle byly ještě jedny dveře, ze kterých se ozýval živý rozhovor. Byla to koupelna, jak poznali když se náhle dveře otevřely a dovnitř vešli dva jejich spolubydlící. "Jé, vy jste tu nový, že? Budete tady s náma bydlet? Odkud jste?" Já jsem Samuel Marxin," přestavil se ten, co na ně začal chrlit jednu otázku za druhou. "Člověče nech je trochu vydechnout," řekl druhý mladík. "Já se jmenuji Florian Greys," podal každému z nich ruku. Oba se jim představili taky a začali si povídat, zjistili že toho mají hodně společného. Vyrazili společně na snídani, rozuměli si, jenom pořád Draco a Nicolas po sobě občas hodili vražedným pohledem.
Po cestě do jídelny se Nicolas a Draco začali zase hádat. "Nemysli si, že si budeš vyskakovat, když máš slavného otce," začal Draco. "Co si o sobě myslíš, Malfoyi? Já nepotřebuju vyhrožovat svým otcem jako ty!" štěkl na něj zase Nicolas. Dál už nic neříkali, zastavili se a nenávistně se měřili. Najednou se do sebe pustili. Jejich přátele se je snažili od sebe odtrhnout, ale vůbec se jim to nepodařilo. Najednou Nicolase popadly silné ruce a Draca potkalo to samé. "Že se nestydíte, takhle se rvát jako mudlové," vynadal jim muž, který držel Nicolase. Ten hlas znám, řekl si a chtěl se otočit na toho, kdo ho odtrhl od Draca, ten ho ale předběhl. "Profesore?" zeptal se s údivem Malfoy. Nicolas se otočil na svého věznitele, aby spatřil na koho tak Malfoy zírá. "Seve...profesor Snape," stačil se opravit Nicolas. "Ano já, teď mi řekněte, kdo začal?" vztekle na ně vyjel Snape. "On," řekli oba dva. "Tohle asi k ničemu nepovede," řekl ten co držel Draca. Byl to profesor Priston, který učil Obranu proti černé magii. "Taky si myslím, půjdeme za ředitelem," rozhodl Snape, popadl jednou rukou svého kmotřence a druhou Malfoye a vedl je do ředitelny, dal si přitom záležet, aby je udržel v bezpečné vzdálenosti od sebe, protože po sobě stále vrhaly naštvané pohledy. "Proč hned za ředitelem?" ptal se Nicolas. "Uvidíte," řekl s chladnou maskou Snape. Došli až před dveře ředitelny, Snape řekl heslo a vedl oba dva dovnitř. Profesor zaklepal na vstupní dveře a na dále vešel dál i s oběma provinilci. "Co se děje, profesore?" ptal se ředitel, který seděl za stolem a zvedl hlavu. "Siriusi??" vypadlo nevěřícně z Nicolase.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Inies Inies | 28. listopadu 2007 v 10:01 | Reagovat

Wow.. to snad nemyslíš vážně! :)

Snape - profesor v nové škole a co víc - Sirius ředitel. U merlinových vousů! Degustigus non distapunden! (Proti gustu žádný dišputát). Tak tady jsi předvedla, jak moc jsi fakt dobrá. Fantasie ti nechybí, rozmanitost také ne. Fakt úžasný.

Hm, jen mi vrtá hlavou: 1. Jakto, že se smí nezletilí kouzlit v rodiném sídle? To tam nemá vliv Ministerstvo? No jo... Voldemort, je Voldemort, jistě má své smrtijedy i tam...

2. Jak se ta prokletá škola jmenuje.. koleje jsou stejné, ale 'Bradavice pokus první' to rozhodně nebude.

3. Jak je možné, že Snape a ten Priston učili v Bradavicích a teď jsou v nové škole.

Jo a mimochodem (další moje drobná výtka, vždyť  víš, že si vždy něco najdu.. To je SKVĚLÍ se píše s tvrdým y. Jsou skvělí lidé, ale skvělý jako super, žůžo, se píše s tvrdym.

Ale jinak.. moc super.. Na dvojté komentáře se nedívej - blbnul server, za to nemůžeme...

2 katy katy | 28. listopadu 2007 v 11:21 | Reagovat

skvělý. Teda čekala jsem ledacos, ale tohle ne. Myslela jsem, že bude Sirius učitel, ale že rovnou ředitel to mě nenapadlo. A že tam bude i Severus s Malfoyem to už vůbec ne. Už se těším na pokračování.

3 Sherina Sherina | 28. listopadu 2007 v 13:29 | Reagovat

tak tahle kapitolka mě vyloženě dostala:D ještě ted se směju :D fakt super..jenom by to chtělo pár ( víc než pár) vysvětlení...ohledně té školy, Siriuse coby ředitele a tak :) už se vážně moc těším na další kapču :)

4 rikisa rikisa | 28. listopadu 2007 v 14:24 | Reagovat

takže dobrá zpráva pro všechny, co čekají na bližší informace o škole - budou v další kapitolce. Jsem moc ráda, že se vám to líbí.

a ještě pro Inies na tvé otázky: 1. v Raddleově sídle smí kouzlit i nezletilí kouzelníci, protože Voldemortovo sídlo je nezakreslitelné a nikdo neví kde je. Je dobře ukryté. A navíc Pán zla by nedovolil, aby se jeho děti nesměly učit kouzlit už od mala.

2. dozvíš se v příští kapitole, ale jméno ještě nevim, jestli tam přesně bude

3. Priston je a vždycky byl jen učitel  v této škole, nikdy v Bradavicích neučil. Snape dostal z Bradavic padáka a ...to bude až v další kapče:)

Jinak skvělí - chybička se vloudila, četla jsem to po sobě jen tak zběžně, ale už je to opraveno:)

5 Susan Susan | 28. listopadu 2007 v 16:05 | Reagovat

Hezká kapitola. Fakt jo. Překvapení večera.. Moc se mi to teda líbilo, píšeš hezky, čte se to jedním dechem. Našla jsem tuhle povídku teprve dnes. Píšeš napínavě tak hážu koment až sem, ale možná ještě zpětně okomentuju, když budeš chtít. Už aby tu byla další... nemám už co dělat a den ještě nekončí.

Super!

6 Susan Susan | 28. listopadu 2007 v 16:15 | Reagovat

Eh? Co se stalo? Má cenu psát komentáře, když se neukážou?

7 Erian Erian | 28. listopadu 2007 v 16:32 | Reagovat

paráda, dnes jsem si přečetla poslední tři kapitoly a jsou vynikající - Sirius ředitelem -  to si neumím představit, ale super díky

8 Erian Erian | 28. listopadu 2007 v 16:39 | Reagovat

paráda, nyní jsem dočetla tři poslední kapitoly a jsou vynikající- Sirius a ředitel ? - to mi nejde dohromady, ale super - díky

9 Eržika Eržika | 28. listopadu 2007 v 17:06 | Reagovat

Sírius a ředitel???!!!  Chachááá.... Tak to je dobrý!!! =oD  Divím se, že ta škola ještě stojí =oD

Nicolas to nbude mít snad tak těžké, když tam má půlku své rodiny... =o)

Kapča je bezvadná ;o)

10 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 28. listopadu 2007 v 17:14 | Reagovat

Cože?! Teda, skvělé... A co se stalo s bývalým ředitelem? No radši se neptám... XD Moc se těším na další kapitolu, tahle byla naprosto skvělá. Jak se tam tak pěkně všichni sešli a tak, no prostě paráda... ;o)

Stejně si Siriuse jako ředitele moc neumím představit, vždyť on je tak nezodpovědný!!! Ale tak třeba... No ne, nemyslím, že se změnil, spíš to za něj odtáhnou profesoři... XD

Jsem zvědavá, jestli se třeba později Harry s Dracem snesou a co tam Draco vůbec dělá?

11 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 28. listopadu 2007 v 17:15 | Reagovat

Cože?! Teda, skvělé... A co se stalo s bývalým ředitelem? No radši se neptám... XD Moc se těším na další kapitolu, tahle byla naprosto skvělá. Jak se tam tak pěkně všichni sešli a tak, no prostě paráda... ;o)

Stejně si Siriuse jako ředitele moc neumím představit, vždyť on je tak nezodpovědný!!! Ale tak třeba... No ne, nemyslím, že se změnil, spíš to za něj odtáhnou profesoři... XD

Jsem zvědavá, jestli se třeba později Harry s Dracem snesou a co tam Draco vůbec dělá?

Komentář sem dávám podruhý, nejsem si moc jistá, jestli tady totiž je, neobjevil se mi...

12 Lucy Lucy | 28. listopadu 2007 v 17:21 | Reagovat

Téééda to je skvělí.Fakt jsem to nečekala.

13 Wigy Wigy | 28. listopadu 2007 v 17:39 | Reagovat

Wow, to je dokonalý!!! To bych teda vážně nečekala....=oD Obě dvě kapitolka jsou dokonalý, tak snad bude brzo další=oD

14 Wigy Wigy | 28. listopadu 2007 v 17:39 | Reagovat

Wow, to je dokonalý!!! To bych teda vážně nečekala....=oD Obě dvě kapitolka jsou dokonalý, tak snad bude brzo další=oD

15 Wigy Wigy | 28. listopadu 2007 v 17:39 | Reagovat

Wow, to je dokonalý!!! To bych teda vážně nečekala....=oD Obě dvě kapitolka jsou dokonalý, tak snad bude brzo další=oD

16 Alex Alex | 28. listopadu 2007 v 19:05 | Reagovat

Paráda ,tohle mědostalo, Severus učitel ok Drako ok ale Sirius ředitel??? Toby mě fakt nenapadlo.... aby to ta škola vydržela (-:

Jinak je to samozřejmě krásný,chudák Harry takhle pod dozorem a bez přátel.

17 Alex Alex | 28. listopadu 2007 v 19:06 | Reagovat

Paráda ,tohle mědostalo, Severus učitel ok Drako ok ale Sirius ředitel??? Toby mě fakt nenapadlo.... aby to ta škola vydržela (-:

Jinak je to samozřejmě krásný,chudák Harry takhle pod dozorem a bez přátel.

18 Pansy Pansy | Web | 28. listopadu 2007 v 19:24 | Reagovat

RIKIŠO!!!! ty dokážeš pěkně rozesmát a překvapit xD moc se tit to povedlo xD a těším se na další díl

19 Pansy Pansy | Web | 28. listopadu 2007 v 19:25 | Reagovat

RIKIŠO!!!! ty dokážeš pěkně rozesmát a překvapit xD moc se tit to povedlo xD a těším se na další díl

20 Pansy Pansy | Web | 28. listopadu 2007 v 19:25 | Reagovat

RIKIŠO!!!! ty dokážeš pěkně rozesmát a překvapit xD moc se tit to povedlo xD a těším se na další díl

21 Pansy Pansy | Web | 28. listopadu 2007 v 19:45 | Reagovat

kruciš zlobí mne komentáře css to je děs ani okomentovat to nemůžu:(

22 katherin katherin | 28. listopadu 2007 v 19:45 | Reagovat

mno... skvělý se nepíše vždycky tvrdé y. Záleží na tom, co je skvělý. Tomu se říká rody. Mužský, ženský, střední, jo a potom ještě životný a neživotný. Takže skvělý pes, protože jaký pes... tvrdý tvrdý. Skvělí psi, protože jací psi... skvělé maso, protože jaké maso, jo a skvělá katherin, protože jaká katherin, že... :-)

mě spíš zarazilo byli bradavice... ty bradavice, takže byly... :-)

A než mě ukamenujete... já za to nemůžu, tady se furt tlačí na to psát komentář, tak píšu, mno. Co se povídky týče... pořád je to na mě trošku moc zamotaný a chaotický... prostě moc věcí smotaných dohromady. Sirius zlý, Severus hodný, Voldemort ještě ani nedal Harrymu nakládačku za to, jak se chová... NAJEDNOU je v nový škole Severus, ještě se tam objeví Ron a Hermiona, a bude vymalováno... to, že by Brumbál dopustil, aby Harryho unesli a pak mučili, tomu taky moc nevěřím... ale toť můj soukromý názor a nemění nic na tom, že povídku čtu dál. Takže si to rozhodně neber osobně. Jo, a kdybych už náhodou neměla psát komenty, tak mi to taky napiš... :-)

23 katherin katherin | 28. listopadu 2007 v 19:47 | Reagovat

Jo, pardon, ja zapomněla. Nicolase popadly ty ruce, takže tvrdý y...

Pardon, už mlčím, ale zase bude víc komentů...

24 Pansy Pansy | Web | 28. listopadu 2007 v 19:47 | Reagovat

kruciš zlobí mne komentáře css to je děs ani okomentovat to nemůžu:(

25 rikisa rikisa | 28. listopadu 2007 v 20:45 | Reagovat

díky moc všem!!!

26 Nattalliaa Nattalliaa | E-mail | Web | 28. listopadu 2007 v 21:01 | Reagovat

Hezký!! Skvělé!! Opravdu super!! Téda... Sirius ředitelem jo??? XD

27 Nattalliaa Nattalliaa | E-mail | Web | 28. listopadu 2007 v 21:02 | Reagovat

Hezký!! Skvělé!! Opravdu super!! Téda... Sirius ředitelem jo??? XD

28 Alisha Trianel Fare Alisha Trianel Fare | Web | 28. listopadu 2007 v 21:58 | Reagovat

Já chci další kapitolu!

29 rikisa rikisa | 29. listopadu 2007 v 18:01 | Reagovat

jakto, že se to tam neobjevilo...:((

30 rikisa rikisa | 29. listopadu 2007 v 18:06 | Reagovat

no nic, tak to holt zopáknu, jenže už nevim, co sem tam psala :). Pro Katherin: jsem ráda za každý komentář, opravdu. Jak za kladnej tak zápornej koment, i když se musím přiznat, že radši mám ty pochvaly :D. Když už jste se dostali k těm chybám, jsou opraveny. Jinak mi dá ale za pravdu ten, kdo píše taky, že je do toho děje spíš tak hodně zažranej, že gramatiku moc nevnímá. Teda aspoň u mě to tak bývá. A s těmi komentáři se netrapte, objeví se tu, ale většinou až když chtějí sami, nějak to zlobí :( . Ale doufám, že kvůli tomu nepřestanete psát, to by mě moc mrzelo:(. Jinak další kapitolka se rýsuje, bude možná dnes večer, ale vidím to spíše na zítra.

31 katie katie | 5. prosince 2007 v 12:17 | Reagovat

ahoj ségra, já to ještě nečetla (nevrhej na mě vražedný pohledy :)), ale až budu mít po zkouškách, tak si to přečtu - na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí! Ale koukám, že tu máš dost pozitivní komentáře, tak congratulations! A s těma i y si nelam hlavu, abyste věděli, tak ségra je matematickej talent :)

32 kana kana | 25. ledna 2008 v 15:18 | Reagovat

jj  hezký a mrkněte se semka http.nikca-verca.blog.cz

33 Lil Lil | 1. listopadu 2008 v 10:00 | Reagovat

Pááni je to vázně skvělá kapca...............je to strašně napínaví =)

34 Moony Moony | Web | 9. března 2009 v 20:46 | Reagovat

jé.. já to věděla..:-) ale sirius jako ředitel...:-) no teda uplně megáá

35 snapeova snapeova | Web | 11. července 2009 v 18:04 | Reagovat

já myslela že tam bude malfoy:-D severus mi byl taky celkem jasný , ale siriuse jako říďu sem nečekala no :-D

36 Charis Charis | Web | 2. října 2009 v 22:48 | Reagovat

jedno překvapení za druhým... a za třetím :D tak tahle kapitola mě fakt dostala!!!!

37 advance advance | E-mail | Web | 7. dubna 2017 v 18:14 | Reagovat

Hello!

38 SoftViagraBab SoftViagraBab | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 16:29 | Reagovat

recommended site viagra tablet

      <a href=http://viagrasoftrxtabs.com/>viagra coupon</a>

    <a href="http://viagrasoftrxtabs.com/">buy viagra</a>

    effets du viagra en image

39 ViagraGenBab ViagraGenBab | E-mail | Web | 22. dubna 2017 v 13:11 | Reagovat

how viagra online buy safely

      <a href=http://genericviagranpx.com/>buy viagra online</a>

    <a href="http://genericviagranpx.com/">viagra cheap</a>

    100mg viagra for sale cheap

40 CialisBab CialisBab | E-mail | Web | 24. dubna 2017 v 19:21 | Reagovat

buy official cialis

      <a href=http://cialisforsalenrx.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisforsalenrx.com/">online cialis</a>

    cialis buy on line us

41 AlexeyBab AlexeyBab | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 22:09 | Reagovat

generic cialis paypal online

      <a href=http://onlinecialiszrx.com/>cialis generic</a>

    <a href="http://onlinecialiszrx.com/">cialis generic</a>

    buy cheap cialis

42 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | 2. května 2017 v 0:15 | Reagovat

existe el generico del viagra

      http://viagrasaleznp.com/ - order viagra

    <a href="http://viagrasaleznp.com/">viagra online</a>

    vente vrai viagra

43 NofaxBab NofaxBab | E-mail | Web | 4. května 2017 v 13:52 | Reagovat

personal loan companies in nj

      <a href=http://nofaxpaydaynpz.com/>payday advance loan</a>

    <a href="http://nofaxpaydaynpz.com/">no faxing payday advance</a>

    csula emergency loan

44 PillsBab PillsBab | E-mail | Web | 6. května 2017 v 1:54 | Reagovat

what dosage of cialis is best

      <a href=http://genericialistdl.com/>cialis</a>

    <a href="http://genericialistdl.com/">online cialis</a>

    cialis prepaid mastercard uk

45 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | 6. května 2017 v 21:01 | Reagovat

advance pc

      <a href=http://bestpaydaynpz.com/>usa payday loans</a>

    <a href="http://bestpaydaynpz.com/">pay day loans online</a>

    safe installment loans for bad credit

46 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | 8. května 2017 v 18:53 | Reagovat

short term loans chicago

      http://fastloanstgz.com/ - payday loans online

    <a href="http://fastloanstgz.com/">payaday loans</a>

    cash advance places in wooster ohio

47 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | 9. května 2017 v 14:53 | Reagovat

we choice buy cialis in canada

      <a href=http://cialisonlinevmz.com/>cialis buy</a>

    <a href="http://cialisonlinevmz.com/">cialis cheap</a>

    cialis rezeptfrei gofeminin

48 ElleBab ElleBab | E-mail | Web | 10. května 2017 v 23:12 | Reagovat

pew charitable trusts payday loan

      http://loanbadoknpz.com/ - cash loan

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">unsecured loans</a>

    cash advance places in mansfield ohio

49 IvlevBab IvlevBab | E-mail | Web | 12. května 2017 v 2:45 | Reagovat

cialis40mg discount

      <a href=http://cheapcialismsz.com/>buy cialis online</a>

    <a href="http://cheapcialismsz.com/">generic cialis</a>

    cialis 5 mg farmacia prezzo

50 buy buy | E-mail | Web | 21. května 2017 v 1:58 | Reagovat

Hello!

51 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | 23. května 2017 v 11:14 | Reagovat

acheter viagra cheque

      http://buyviagracvz.com/ -  generic viagra online

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> cheap viagra</a>

    tabletas de viagra

52 AndrewBab AndrewBab | E-mail | Web | 11. června 2017 v 2:55 | Reagovat

cash advance kent oh

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    qnb personal loan offers

53 ElleBab ElleBab | E-mail | Web | 13. července 2017 v 0:10 | Reagovat

cash loan windsor

      http://loansolobest.com/ -  pay day loans

    <a href="http://loansolobest.com/"> personal loans</a>

    cash loans around krugersdorp

54 MaoisesBab MaoisesBab | E-mail | Web | 13. července 2017 v 14:06 | Reagovat

payday loans cambridge ma

      http://paydayfastnowz.com/ - payday loans

    <a href="http://paydayfastnowz.com/"> payday express</a>

    payday advance maryland

55 SashaBab SashaBab | E-mail | Web | 13. července 2017 v 21:30 | Reagovat

cialis generico culiacan

      http://genericadcialis.com/ - cheap cialis

    <a href="http://genericadcialis.com/">online cialis</a>

    generic cialis tadalafil cheap

56 MoreBab MoreBab | E-mail | Web | 14. července 2017 v 15:38 | Reagovat

online meds store cialis 5 mg

      http://buycccialisonline.com/ - buy canadian cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">buy cialis</a>

    cialis natural espana

57 MoreBab MoreBab | E-mail | Web | 14. července 2017 v 16:22 | Reagovat

como comprar 5 mg cialis

      http://buycccialisonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">buy cialis online</a>

    cialis professional   on sale

58 MoreBab MoreBab | E-mail | Web | 14. července 2017 v 18:15 | Reagovat

cialis sri lanka

      http://buycccialisonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">cialis canada</a>

    prezzo cialis 5 mg in farmacia

59 MoreBab MoreBab | E-mail | Web | 14. července 2017 v 19:23 | Reagovat

donde comprar cialis en espana

      http://buycccialisonline.com/ - buy canadian cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">calis cheap</a>

    cialis tadalafil moins cher

60 LiosBab LiosBab | E-mail | Web | 1. srpna 2017 v 11:25 | Reagovat

enter site fda approves cialis

      http://genericialisasonline.com/ - buy cheap cialis

    <a href="http://genericialisasonline.com/">cheap cialis</a>

    just try! cialis pfizer 50 mg

61 Snismamb Snismamb | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 12:17 | Reagovat

viagra and taliban cialis pills
<a href=http://buylcialisrxonline.com>generic cialis online</a>
order cialis professional
<a href="http://buylcialisrxonline.com">buy generic cialis</a>

62 RefolBab RefolBab | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 14:40 | Reagovat

viagra e nitroderivati

      http://buycheapviagralk.com/ -  order viagra

    <a href="http://buycheapviagralk.com/"> order viagra</a>

    viagra cialis svizzera

63 Sitoere Sitoere | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 19:37 | Reagovat

uk generic cialis tadalafil
<a href=http://buylcialisrxonline.com>generic cialis online</a>
legitimate cialis generic
<a href="http://buylcialisrxonline.com">buy cheap cialis</a>

64 EronUnab EronUnab | E-mail | Web | 4. srpna 2017 v 23:00 | Reagovat

get cialis presСЃriСЂtion and order cialis online
<a href=http://buylcialisrxonline.com>buy generic cialis</a>
buy cialis online cheap
<a href="http://buylcialisrxonline.com">generic cialis</a>

65 expede expede | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:33 | Reagovat

aetna cialis pills
<a href=http://buylcialisrxonline.com>buy cheap cialis online</a>
buy cialis online mastercard
<a href="http://buylcialisrxonline.com">buy cialis online</a>

66 Sitoere Sitoere | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:33 | Reagovat

love cialis pharmacy
<a href=http://buylcialisrxonline.com>generic cialis</a>
generic cialis canada
<a href="http://buylcialisrxonline.com">generic cialis online</a>

67 EronUnab EronUnab | E-mail | Web | 6. srpna 2017 v 4:33 | Reagovat

viagra rap buy cialis online
<a href=http://buylcialisrxonline.com>buy cialis online</a>
generic cialis tadalafil sildenafil citrate
<a href="http://buylcialisrxonline.com">buy cialis online</a>

68 ethenly ethenly | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 3:02 | Reagovat

viagra max dose
<a href=http://buylviagrarxonline.com/>buy generic viagra</a>
viagra u srbiji cena
<a href="http://buylviagrarxonline.com/ ">buy generic viagra</a>

69 YuliaBab YuliaBab | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 12:45 | Reagovat

buy generic cialis in india

      http://canadiangcialisonline.com/ - cialis online

    <a href="http://canadiangcialisonline.com/">cialis canada</a>

    try it cialis 30 mg

70 YuliaBab YuliaBab | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 13:23 | Reagovat

prix cialis 20mg france

      http://canadiangcialisonline.com/ - tadalafil

    <a href="http://canadiangcialisonline.com/">cialis canada</a>

    cialis-preise eu

71 MoisesBab MoisesBab | E-mail | Web | Včera v 15:31 | Reagovat

buying viagra in belgium

      <a href=http://buycxviagra.com/>viagra</a>

    <a href="http://buycxviagra.com/">order viagra</a>

    order cheap viagra usa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama