20. kapitola Po mudlovsku

28. listopadu 2007 v 8:36 | rikisa |  Harry Potter a Pravá rodina
Jelikož nebylo tolik požadovaných komentářů, ale počet se sešel (díky větším příspěvkům jednotlivců), máte tu 20.kapitolu. Věnuji ji všem, kdo čte mojí povídku a píše komentáře. Hlavně těm, kteří nezapomenou napsat pár řádků (nebo pár slov) ke každé kapitolce a jsou věrnými čtenáři. Těmto čtenářům moc děkuji! Tak ať vás už nezdržuju a nezapomeňte...víte co :D

"To snad nemyslí vážně! Do nějaké debilní školy plné černé magie!" Vztekal
se nahlas ve svém pokoji Nicolas. "No, no, no. Uklidni se, co tu tak vyvádíš?" vešel do ložnice Sirius. "Siriusi!" vykřikl s radostí Nicolas a vrh se mu kolem krku. "Co tady děláš?" ptal se svého strýce. "Byl jsem tu, když si byl nemocný, tys nám ale dal," smutně odpověděl Sirius. "Ale teď vidím, že jsi už plný energie, když máš sílu se tady tak vztekat," zasmál se Sirius. "To je kvůli té nové škole, co?" optal se. "Jo, já tam nechci," zamračil se Nicolas. "Třeba se ti tam bude líbit, nemusí to tam být tak špatné," snažil se ho přesvědčit Sirius. "Hm, jak to můžeš vědět?" osočil se na něj jeho synovec. Myslel si spíš, že ho Sirius podpoří a on takhle! "Tvůj bratr tam chodil taky a moc se mu tam líbilo. Navíc já o té škole vím také poměrně dost," zatvářil se tajemně Sirius. "Hele, ty mi něco tajíš!" poznal to na něm Nicolas. "To se včas dozvíš, určitě se ještě uvidíme, už musím jít, mám ještě nějaké povinnosti. Dávej na sebe pozor," rozloučil se Sirius. "Měj se, Siriusi," oplatil mu pozdrav Nicolas.
Byla neděle večer a Nicolas si začal balit věci do školy, jelikož v rodinném sídle smí kouzla používat i nezletilí kouzelníci, netrvalo mu to příliš dlouho. Měl se sejít ráno ještě před snídaní s otcem u krbu, kde se odletaxují přímo do školy. Voldemort mu řekl, že to tak bude bezpečnější, použijí letax pro jistotu, aby ho zase nenapadlo pustit se při přemisťování. Šel se tedy ještě rozloučit s matkou, bratrem, svým kmotrem a zamířil do postele.
Když ho ráno vzbudil budík, vztekle na něj ukázal rukou a budík ihned přestal zvonit, jenže to Nicolas přehnal a budík vybuchl. "Kruci," zaklel a uklidil nepořádek, který způsobil. Oblékl se, popadl kufr a sešel dolů do obýváku.
O Hedviku se starat nemusel, poslal jí tam večer napřed. Byl trochu smířený s novou školou, když si včera popovídal s Williamem, který tam chodil taky. Jenže stále byl uražený a naštvaný, protože musel opustit Ginny a své přátele. Rozhodl se jim ale psát tak často, jak jen to půjde. Také přemýšlel, jestli o něj bude pořád Ginny stát, když od sebe budou tak daleko, možná se už vůbec neuvidí, napadlo ho a cítil se ještě hůř.
"Máš všechno?" zeptal se jeho otec, když vešel dovnitř. "Ano," potvrdil Nicolas. "Takže vyrazíme, ty půjdeš první," ukázal na krb a postrčil svého syna vpřed. Nicolas vlezl do krbu a odletaxoval se do školy, přímo
do ředitelny. Objevil se v podobné místnosti jako byla Brumbálova pracovna. Tato ale působila více Zmijozelsky, ovšem stejně na něj působila příjemným dojmem. Nikdo tu ale nebyl, což bylo divné. Ředitelna bez ředitele? Za chvíli se z krbu vynořil i jeho otec. "Nikdo tady není?" zeptal se ho. Nicolas zakroutil hlavou. "Měl tady na nás čekat nějaký profesor, ředitel je mimo školu na můj příkaz, takže o tom vím," vysvětlil synovi Voldemort. S jeho slovy se otevřely dveře a vstoupil vysoký, pohledný čaroděj. Byl středního věku, ale působil velmi mladě a sympaticky. "Pan Raddle?" zeptal se. "Ano," odpověděl Pán zla a vykročil ke kouzelníkovi. "Jmenuji se Max Guiner, jsem zástupce ředitele. Už jsme vás očekávali. To je váš syn?" obrátil se k chlapci, který stále stál u krbu a rozhlížel se po místnosti. "Ano, to je můj syn, ale představit se snad umí sám," zadíval se na Nicolase. Musel zakašlat, protože Nicolas dál očima bloudil po ředitelně. Hm, jejda, co po mě chtějí, zadíval se na něj Nicolas, protože nedával pozor. Podíval se tázavě na svého otce. "Pan Guiner čeká, že se mu představíš," zavrčel Pán zla, rozladěný nepozorností svého syna. "Promiňte, jmenuji se Nicolas Thomas Raddle," představil se a podal zástupci ředitele ruku. "Dobrá, takže já vás tu nechám. Kdyby se něco dělo, ihned mě informujte," řekl Maxovi. "A ty na sebe dávej pozor a nic nevyváděj," otočil se na svého syna a zmizel v zelených plamenech krbu.
"Takže pane Raddle, provedu vás po škole. Na chodbě na nás čeká další nový student, takže se můžete hned seznámit," oznámil profesor Guiner. Vyšli z ředitelny a profesor zavolal nového studenta, aby se k nim připojil. "Pane Malfoyi, to je pan Raddle," seznámil je zástupce. "Co ty tady děláš?" zeptali se současně oba dva studenti. "Hm, takže se asi znáte, že? Můžeme tedy jít?" zeptal se a vykročil do dlouhé chodby. Nicolas a Draco se propálili nenávistným pohledem a vykročili za svým profesorem. Jak Nicolas zjistil, škola byla velmi pěkná. Byl to starověký hrad, ještě větší než byly Bradavice.
Profesor otevřel dveře svého kabinetu a poukázal chlapcům, ať jdou dovnitř. "Naše škola je dělená na 4 koleje, přesně jako v Bradavicích, jmenují se přesně tak, jak je znáte.Tuto školu založili stejní zakladatelé ještě dříve než Bradavice. Jen málo lidí o ní ví. Teď vás musím do jedné z kolejí zařadit. U nás ovšem nefunguje zařazování formou Moudrého klobouku jako v Bradavické škole čar a kouzel. Musíte vyplnit tento dotazník, který je přesně dělaný tak, aby odhalil vaše schopnosti a vlastnosti," s tím jim je podal a ukázal na dva menší kulaté stolky. Každý si za jeden sedl a začal psát. Když dotazníky oba vyplnili, podali je beze slova profesorovi. Pan Guiner si je vzal a položil na stůl. "Nejdříve vezmeme pana Malfoye," řekl a zvedl jeho dotazník, zamířil na něj hůlkou a pergamen zahalila zelená záře a na vyplněném dotazníku teď stálo jediné slovo. "Zmijozel," řekl profesor a pohlédl na Draca. Ten se zářivě usmál, čekal že ho tam znovu zařadí. "A teď vy, pane Raddle," vzal jeho pergamen a provedl to samé kouzlo. Pergamen zasvítil a taktéž odhalil jedno slovo. To jsem čekal, pomyslel si zástupce. "Vaší kolejí bude Zmijozel," oznámil Nicolasovi, který byl z toho hrozně zaskočený. "Ale já jsem chodil do Nebelvíru," protestoval Nicolas. "Je mi líto, ale teď už ne," řekl profesor. To je divné, syn Pána zla a chodil do Nebelvíru? Pomyslel si. "Teď vám musím ještě ukázat vaši kolej," vyváděl je ven z kabinetu.
Došli až k velkým stříbrným dveřím, které hlídal obraz, zobrazující velkého zeleného hada, tady se zástupce zastavil. "To je vstup do vaší společenské místnosti. Vaše ložnice je po schodech nahoru, druhé dveře, pokoje jsou po čtyřech. Tady jsou vaše rozvrhy. A heslo je bazilišek," vysvětlil jim profesor
a dal jim rozvrh hodin. "Uvidíme se na snídani, je za dvě hodiny, vaši spolužáci ještě budou asi spát," rozloučil se s nimi a odešel. "Skvělý," zhodnotil to naštvaně Nicolas. Když vstoupili do společenské místnosti, řekl mu Malfoy: "Hele, já taky nejsem nadšenej že tu jsem. A ještě k tomu s tebou a v jednom pokoji, to snad nemůže bejt pravda. A co vůbec máme v tom pitomým rozvrhu?" řekl a posadil se ke krbu do křesla. Nicolas si sedl dál od něj a taky se zadíval do rozvrhu.
Ve škole se učí tyto předměty:
Lektvary
Přeměňování
Obranná kouzla
Černá magie
Astronomie
Kouzelnické souboje a duely
Dějiny čar a kouzel
Obrana proti černé magii
Péče o kouzelné tvory
Numerologie
Kouzelné formule
Základy společenského chování
Základy nitrobrany a nitrozpytu
Bylinkářství
"Zní to dobře," zhodnotil výukové hodiny Nicolas. "Musím s tebou souhlasit," řekl neochotně Draco. "Jdeme si odnést věci do ložnice,ne?" navrhl Nicolas. Draco vstal, popadl kufr a ani se nenamáhal s odpovědí. Jestli já ho nezabiju, tak nevím, pomyslel si Nicolas a zamířil za ním. V jejich ložnici byly čtyři postele s nebesy, trochu větší než měli v Bradavicích. U postelí byly noční stolky s lampičkami. Ložnice byla velmi útulná a hrála příjemnými barvami zelené a oranžové (mají jiné kolejní barvy než v Bradavicích). Vedle byly ještě jedny dveře, ze kterých se ozýval živý rozhovor. Byla to koupelna, jak poznali když se náhle dveře otevřely a dovnitř vešli dva jejich spolubydlící. "Jé, vy jste tu nový, že? Budete tady s náma bydlet? Odkud jste?" Já jsem Samuel Marxin," přestavil se ten, co na ně začal chrlit jednu otázku za druhou. "Člověče nech je trochu vydechnout," řekl druhý mladík. "Já se jmenuji Florian Greys," podal každému z nich ruku. Oba se jim představili taky a začali si povídat, zjistili že toho mají hodně společného. Vyrazili společně na snídani, rozuměli si, jenom pořád Draco a Nicolas po sobě občas hodili vražedným pohledem.
Po cestě do jídelny se Nicolas a Draco začali zase hádat. "Nemysli si, že si budeš vyskakovat, když máš slavného otce," začal Draco. "Co si o sobě myslíš, Malfoyi? Já nepotřebuju vyhrožovat svým otcem jako ty!" štěkl na něj zase Nicolas. Dál už nic neříkali, zastavili se a nenávistně se měřili. Najednou se do sebe pustili. Jejich přátele se je snažili od sebe odtrhnout, ale vůbec se jim to nepodařilo. Najednou Nicolase popadly silné ruce a Draca potkalo to samé. "Že se nestydíte, takhle se rvát jako mudlové," vynadal jim muž, který držel Nicolase. Ten hlas znám, řekl si a chtěl se otočit na toho, kdo ho odtrhl od Draca, ten ho ale předběhl. "Profesore?" zeptal se s údivem Malfoy. Nicolas se otočil na svého věznitele, aby spatřil na koho tak Malfoy zírá. "Seve...profesor Snape," stačil se opravit Nicolas. "Ano já, teď mi řekněte, kdo začal?" vztekle na ně vyjel Snape. "On," řekli oba dva. "Tohle asi k ničemu nepovede," řekl ten co držel Draca. Byl to profesor Priston, který učil Obranu proti černé magii. "Taky si myslím, půjdeme za ředitelem," rozhodl Snape, popadl jednou rukou svého kmotřence a druhou Malfoye a vedl je do ředitelny, dal si přitom záležet, aby je udržel v bezpečné vzdálenosti od sebe, protože po sobě stále vrhaly naštvané pohledy. "Proč hned za ředitelem?" ptal se Nicolas. "Uvidíte," řekl s chladnou maskou Snape. Došli až před dveře ředitelny, Snape řekl heslo a vedl oba dva dovnitř. Profesor zaklepal na vstupní dveře a na dále vešel dál i s oběma provinilci. "Co se děje, profesore?" ptal se ředitel, který seděl za stolem a zvedl hlavu. "Siriusi??" vypadlo nevěřícně z Nicolase.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (254)
Zobrazit starší komentáře

201 nyhIdear nyhIdear | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 12:20 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://besiktasboschservis.com/#">generic tadalafil</a> cialis 10mg <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis 10mg</a>

202 nyhIdear nyhIdear | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 10:16 | Reagovat

generic cialis online <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis generic</a> tadalafil cialis <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis without a prescription</a>

203 byhvoifY byhvoifY | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 17:29 | Reagovat

order generic viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic viagra</a> viagra sildenafil <a href="http://www.bitcapblog.com/">sildenafil online</a>

204 sffneado sffneado | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 18:11 | Reagovat

generic viagra <a href="https://susamsokagim.com/">sildenafil 100</a> mail order viagra <a href=https://susamsokagim.com/>discount viagra</a>

205 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 15:30 | Reagovat

wh0cd1580701 <a href=http://prednisonebestprices.us.com/>Prednisone Price</a>

206 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 13:10 | Reagovat

wh0cd1580701 <a href=http://lisinoprilmedicaid.us.com/>lisinopril 10mg tablets</a>

207 Unreast Unreast | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 20:21 | Reagovat

cheap canadian cialis
<a href=http://cialisrxche.com/#>buy cheap cialis online</a>
metformin onset cialis generic pills
<a href="http://cialisrxche.com/#">buy cheap cialis online</a>

208 mitielm mitielm | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 17:10 | Reagovat

generic cialis 20mg ebay mexico
<a href=http://gncialisrx.com/#>buy generic cialis</a>
herbal viagra for women cialis generic
<a href="http://gncialisrx.com/#">buy generic cialis online</a>

209 kakBycle kakBycle | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 3:16 | Reagovat

cialis pharmacy like
<a href=http://www.cialisdfrxt.com/#>buy generic cialis</a>
us cialis generic
<a href="http://www.cialisdfrxt.com/#">cheap cialis</a>

210 dognirl dognirl | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 4:15 | Reagovat

edrugstore cialis pills
<a href=http://www.cialisgenchx.com/#>generic cialis</a>
buy brand name cialis
<a href="http://cialisgenchx.com/#">buy cialis online</a>

211 creafe creafe | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 5:43 | Reagovat

generic cialis
<a href=http://www.cialisdfrxt.com/#>cialis</a>
how to buy cialis generic drugs
<a href="http://www.cialisdfrxt.com/#">cialis online</a>

212 KennethCoubs KennethCoubs | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 20:45 | Reagovat

wh0cd1580701 <a href=http://vardenafilmedicaid.us.org/>Vardenafil Hcl</a>

213 tellLiex tellLiex | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 1:06 | Reagovat

cialis generic cheap buy
<a href=http://cialisredp.com/>online cialis</a>
buy cialis professional
<a href="http://www.cialisredp.com/">buy generic cialis</a>

214 loorse loorse | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 3:49 | Reagovat

buy cialis tadalafil
<a href=http://www.cialisredp.com/>buy cialis</a>
cvs cialis generic drugs
<a href="http://www.cialisredp.com/">online cialis</a>

215 appeawn appeawn | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 6:02 | Reagovat

best price for generic cialis
<a href=http://cialisredp.com/>generic cialis online</a>
generic cialis 20mg best buy cancun cialis
<a href="http://www.cialisredp.com/">cheap cialis</a>

216 exhibre exhibre | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 23:11 | Reagovat

generic cialis buy online
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>buy cheap cialis online</a>
buy real cialis online cialis
<a href="http://cialiscomrx.com/">cheap cialis</a>

217 nilegoff nilegoff | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 2:18 | Reagovat

cheap generic cialis uk
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>generic cialis online</a>
generic cialis 20mg best buy canada
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy cialis online</a>

218 CizPhash CizPhash | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 5:04 | Reagovat

magnus sildenafil cialis generic pills
<a href=http://cialiscomrx.com/>cialis</a>
buy cialis online without a prescription sildenafil citrate
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy generic cialis</a>

219 Thotly Thotly | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 10:42 | Reagovat

cialis pills
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>buy cialis</a>
red cialis generic viagra online
<a href="http://cialiscomrx.com/">cheap cialis online</a>

220 urBady urBady | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 14:53 | Reagovat

mixing cialis generic viagra
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>generic cialis online</a>
montreal cialis generic buy
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">cialis online</a>

221 phaday phaday | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 3:23 | Reagovat

check into go
<a href=http://paydaysonlinemoney.com/#>payday online loans</a>
cash fast
<a href="http://paydaysonlinemoney.com/#">online payday loans</a>

222 appeawn appeawn | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 17:10 | Reagovat

pfizer viagra coupon
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
viagra stories pictures
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy cheap viagra online</a>

223 aliffeli aliffeli | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 22:49 | Reagovat

how to get a free trial of viagra
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra</a>
cheapest viagra
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra</a>

224 Intotog Intotog | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 1:14 | Reagovat

viagra memes
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
healthy man viagra reviews
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra online</a>

225 Snusiogs Snusiogs | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 20:11 | Reagovat

sporanox msds cialis pills
<a href=http://cialischmrx.com/#>buy cheap cialis online</a>
buy tadalafil india
<a href="http://cialischmrx.com/#">generic cialis</a>

226 Pishog Pishog | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 21:26 | Reagovat

tadalafil versus cialis generic
<a href=http://cialischmrx.com/#>cheap cialis online</a>
cialis generic review
<a href="http://www.cialischmrx.com/#">buy cheap cialis online</a>

227 hoiche hoiche | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 1:28 | Reagovat

cialis online overnight
<a href=http://www.cialischmrx.com/#>cheap cialis online</a>
cialis 10mg
<a href="http://www.cialischmrx.com/#">buy cheap cialis</a>

228 Renealk Renealk | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 6:16 | Reagovat

how to get viagra online
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy viagra online</a>
sofia viagra
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

229 Slixefe Slixefe | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 14:52 | Reagovat

viagra where to buy over the counter
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy viagra</a>
viagra for men free samples
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

230 FOOPLERN FOOPLERN | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 15:26 | Reagovat

buy cialis no prescription
<a href=http://cialischmrx.com/#>generic cialis</a>
viagra more health continuing education cialis 20mg cialis
<a href="http://www.cialischmrx.com/#">generic cialis</a>

231 Enquish Enquish | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 18:32 | Reagovat

l citrulline and viagra together
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>cheap viagra</a>
viagra knock offs
<a href="http://viagchranrx.com/#">generic viagra</a>

232 fauttori fauttori | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 18:55 | Reagovat

canadian pharmacy online cialis
<a href=http://cialischmrx.com/#>buy cialis</a>
prednisone crush cialis generic pills
<a href="http://cialischmrx.com/#">generic cialis</a>

233 accoppy accoppy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 0:04 | Reagovat

generic cialis from canada
<a href=http://cialiskntrc.com>cheap cialis</a>
best place to buy cialis online
<a href="http://cialiskntrc.com">buy cialis online</a>

234 cevaday cevaday | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 0:42 | Reagovat

psych viagra falls
http://viagragenups.com/#

235 loorse loorse | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 3:00 | Reagovat

viagra suisse cialis pills
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis online</a>
proper dose cialis 20mg
<a href="http://cialiskntrc.com/#">cheap cialis online</a>

236 DefRotte DefRotte | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:45 | Reagovat

women who take cialis phar
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis online</a>
buy tadalafil india
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis online</a>

237 Edgept Edgept | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 6:06 | Reagovat

kamagra or viagra
http://viagragenups.com/#

238 VeirlKic VeirlKic | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 3:33 | Reagovat

quick loans for bad credit
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance online</a>
payday loan for bad credit
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">cash advance</a>

239 Proopymn Proopymn | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 5:25 | Reagovat

loans until payday
<a href=http://paydayloansmenear.com/#>payday loans near me</a>
payday loan colorado springs
<a href="http://paydayloansmenear.com/#">pay day loans near me</a>

240 VaxIdoto VaxIdoto | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 0:20 | Reagovat

forum buy cialis online
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
cialis online generic
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

241 tromeli tromeli | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 1:22 | Reagovat

cialis offer
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis</a>
generic cialis fast delive
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">generic cialis</a>

242 Brondows Brondows | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 5:37 | Reagovat

get cialis online
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
canada cialis generic
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis</a>

243 Enquish Enquish | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 8:31 | Reagovat

indian cialis tablets
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cialis</a>
split cialis pills impotence
<a href="http://cialiskntrc.com/#">generic cialis</a>

244 Brurge Brurge | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 12:34 | Reagovat

generic cialis 20mg best buy cancun cialis
<a href=http://cialiskntrc.com/#>cheap cialis online</a>
cialis coupon
<a href="http://cialiskntrc.com/#">cheap cialis online</a>

245 canadian_viagra canadian_viagra | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 22:30 | Reagovat

Hello!

246 Thotly Thotly | E-mail | Web | 5. září 2018 v 5:02 | Reagovat

generic cialis work buy
http://www.cialiscnrx.com/#

247 bypeBype bypeBype | E-mail | Web | 5. září 2018 v 12:39 | Reagovat

cialis 20mg
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>buy cheap cialis coupon</a>
viagra suisse cialis pills
<a href="http://www.cialiscnrx.com/#">cialis online</a>

248 Sigokess Sigokess | E-mail | Web | 5. září 2018 v 13:34 | Reagovat

safely buying cialis overseas
http://cialiscnrx.com/#

249 TyurikovBab TyurikovBab | E-mail | Web | 5. září 2018 v 14:42 | Reagovat

no order prescription viagra

<a href=http://viagrasofttabsrx.com/>viagra</a>
    <a href="http://viagrasofttabsrx.com/">viagra soft flavoured</a>

follow link cheap 25mg viagra

250 aspelay aspelay | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:24 | Reagovat

cialis pills cheap
<a href=http://www.cialekds.com/#>generic cialis</a>
cialis on
<a href="http://www.cialekds.com/#">buy generic cialis</a>

251 Attazy Attazy | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:44 | Reagovat

splitting cialis tablets
<a href=http://www.cialekds.com/#>buy cheap cialis coupon</a>
melon and viagra cialis pills
<a href="http://www.cialekds.com/#">cheap cialis</a>

252 Geremoinity Geremoinity | E-mail | Web | Čtvrtek v 5:22 | Reagovat

cialis and enalapril
<a href=http://cialisle.com>cialisle.com</a> cialis without a prescription
quel cialis choisir

253 wrissetE wrissetE | E-mail | Web | Čtvrtek v 20:22 | Reagovat

<a href=http://pay2daymyloans.com/#>pay2daymyloans.com</a>

254 viagra without a doctor prescription viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | Včera v 11:24 | Reagovat

gastrointestinal carcinoma effective hair loss treatment
<a href=http://www.viagrawithoutadoctor.org/#>viagra without doctor prescription</a>
gi gastrointestinal shrimp allergies
<a href="http://www.viagrawithoutadoctor.org/#">viagra without doctor prescription</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama