14. kapitola Ne snadné vydírání

17. listopadu 2007 v 0:22 |  Harry Potter a Pravá rodina
Tuto kapitolu věnuji všem, kdo moji povídku čtou a hlavně těm, kteří jí nezapomenou okomentovat. Vaše komenty jsouopravdu senzační a přesvědčují mě o tom, že s touto povídkou mám i nadále pokračovat. Tak si to užijte, snad se to bude líbit.
"To jste tak neschopní?!! Nedokážete chytit jedno dítě, proboha?!" rozkřičel se Voldemort, když mu jeho dva nejvěrnější Smrtijedi oznámili, že Nicolase bohužel nechytili. "Můj pane, vašeho syna není vůbec snadné chytit," opovážil se promluvit Malfoy. Tím si ovšem vysloužil od svého Mistra opovržlivý pohled. Pán zla byl na ně opravdu naštvaný, na jednu stranu ho potěšilo, že se Nicolas umí tak skvěle bránit, ovšem v tuto dobu to bylo velice nevhodné. Potřeboval zaútočit na Bradavice co nejdříve a nemohl tam svého syna nechat. Ze zamyšlení ho vytrhla slova jeho ženy, která vešla do pokoje. "Kde je Nicolas?" zeptala se v očekávání, že konečně opět uvidí svého mladšího syna. "Tihleti dva tupci ho nechali ve škole!" vysvětlil nevrle Voldemort. "A co hodláš dělat otče?" ozval se starší syn Pána zla, který stál ve dveřích a vše slyšel. "Samozřejmě, dodržím svůj plán," rozhodl Lord Voldemort. "To nemůžeš, je tam náš syn!" odrazovala ho Kirsten. "Dám pozor na to, aby se mu nic nestalo, nejdřív ho odsud dostanu a pak si najdu Brumbála," odvětil jí Tom. "Jdu s vámi, otče," rozhodl Will. "Ne Williame, zůstaneš doma a počkáš tu s matkou na svého bratra. Dáš na ně pozor, jasné?" "Ano, otče, udělám co chceš," odpověděl mu nesouhlasně William. "To jsem rád," řekl na to Voldemort a spolu se Severusem a Luciusem odešel z místnosti.
Nicolas vběhl do krbu a stačil se odletaxovat do Nebelvírské společenské místnosti. Když přistál ve věži, zviditelnil se a běžel najít Rona a Hermionu. Narazil na ně hned za portrétem Buclaté dámy, když se vraceli z knihovny. "Co se děje kámo?" zeptal se Ron, do kterého Nicolas málem vrazil jak spěchal. "Pojďte dovnitř, řeknu vám to," odpověděl jim mladý Raddle a všichni tři prolezli portrétem zpět do společenské místnosti. "Takže," nadechl se Nicolas. "Právě se mě teď pokusil Severus a Malfoy přivést k mému otci, musel jsem utéct, protože..." Proč to už nedořekl, byl přerušen, když se celý hrad otřásal v základech. "Ale ne! Otec je tady!" stačil křiknout Nicolas a vyběhl ven. "Počkej!" křičeli na něho jeho přátelé a hnali se za ním.
Voldemort a všichni jeho Smrtijedi (kromě Severuse, který zatím na příkaz Pána zla hledal uvnitř hradu svého kmotřence) se přemístili před Bradavické pozemky. "Mí věrní, nastal den, kdy konečně porazíme toho starého blázna Brumbála. Pak už nikdo nebude moci říkat, že snad nejsem nejmocnejší kouzelník na světě!" promluvil Voldemort k Smrtijedům. Smrtijedi se na útok těšili, už dlouho si pořádně nezabojovali (mudlové se nemohou bránit kouzly), ovšem někteří z nich měli i strach, ovšem ne o sebe, ale o své děti, které tu stále studovaly. Proto si oddychli, když k nim Voldemort promluvil znovu. "Moc to nepřehánějte s tím zabíjením. Nemusí to být hned děsivé krveprolití. Ušetřete hlavně čistokrevné kouzelníky, myslím tím hlavně studenty. Jestli se tu objeví Fénixův řád, o čemž nepochybuji, pro ty to neplatí," zadal poslední rozkazy Pán všeho zla. Vyšel směrem k hradu s napřaženou hůlkou před sebou a Smrtijedi ho poslušně následovali.
Uvnitř školy mezitím nastal totální rozruch a panika. Všude pobíhali studenti, které se profesoři snažili uchránit a pokoušeli se je nahnat do sklepení, kde by byli chráněni Brumbálovými kouzly, kterými narychlo sklepení opatřil. Zjevovali se jednotliví členové Fénixova řádu a začali obsazovat své pozice k boji. Někteří studenti se odmítli schovat a přáli si zůstat bojovat, profesorský sbor ani ředitel jim v tom nebránil, pokud jim však bylo minimálně 17 let. Ostatní nekompromisně zahnali do bezpečí. Spousta studentů však stále byla v horních patrech, nejdále to měli Nebelvírští, profesorka McGonagallová, ředitelka této koleje se strachem popoháněla své žáky, protože jich v bezpečí bylo stále málo.
Snape se snažil zapojit do "evakuace" studentů, ovšem stále nenašel Nicolase. Upozornil ho na něj hlas Clarka Booxe, člena řádu. "Pane Raddle! Běžte se ihned schovat do bezpečí," nařídil mu, chytil ho za ruku a táhl ho pryč. Nicolas se mu ihned vysmekl, za prvé netušil proč mu tak záleží na tom, aby byl v bezpečí, za druhé nehodlal nikam jít, protože by nemohl zabránit otci v zabíjení a za třetí mu rukou projela ostrá bolest. Boox se však jen zlomyslně usmál a trochu od něj ustoupil. Nicolas prozkoumal svou ruku, aby zjistil, kde se ta bolest tak najednou vzala. Původce našel ihned. V dlani levé ruky měl zaraženou jakousi stříbrnou spirálu, která zakrývala sice jen malou část dlaně, ale byla hluboka zaražená. Sprirála začala vydávat jemnou záři a zaryla se ještě hloub přímo do masa. Nicolas bolestivě sykl a pevně si ruku stiskl. V tu chvíli ho někdo chytl za rameno. "Nicolasi, konečně jsem tě našel! Co se ti stalo?" ptal se Severus, když spatřil, jak se drží za dlaň. "Nevím. To on, ten chlap z řádu, vůbec ho neznám," ukázal na Clarka nezraněnou rukou. "Cože? No, to vyřešíme potom, teď musíme do bezpečí, pojď," nakázal mu Snape. "Nemůžu přece jen tak odejít. Můj otec to tu rozpráší na popel. Co když zabije nějakýho kamaráda?" začal protestovat Severusův kmotřenec a chtěl se zneviditelnit a zmizet, jenže se stalo něco, co opravdu nečekal. Jeho schopnost nefungovala. "Co se to děje?" ptal se jen tak pro sebe Nicolas. Severus to ovšem zachytil. "Cože? Nicolasi, jsi v pořádku?" Mladší syn Pána zla mu však nestihl nic odpovědět, protože v tu chvíli se ozval ohromný výbuch a velká dřevěná brána hradu byla zničena a Smrtijedi v čele s Voldemortem se hnali dovnitř. Tom Raddle vyhledal nejdříve očima Severuse, spatřil, že je s ním jeho syn. "Dostaň ho odsud!" rozkázal Severusovi Voldemort. Snape kývl na souhlas a chytl Nicolase za paži a kráčel s ním směrem ven ze školy. Nicolas se celou dobu snažil z kmotrova sevření vymanit, ale Snape držel pevně. Moc dobře věděl, že kdyby Nicolase ztratil, Pán zla by si to s ním pěkně vyřídil a také zde Nicolase za žádnou cenu nechtěl nechávat. Vzduchem létaly kletby, Smrtijedi a Fénixův řád se do sebe s vervou pustili. Snape se synem Pána zla se už přibližovali k troskám brány, když jim nad hlavami proletěla kletba, stačili se sehnou a kouzlo zasáhlo zeď nad nimi. Zvedli se ze země, ale to už nad nimi stála mohutná postava. "To je on," zašeptal Nicolas. Snape se zadíval na postavu, zahalenou v tmavém plášti. Poznal ho, byl to Boox, nastoupil do řádu teprve před týdnem. "Co to provádíš? Útoč na Smrtijedy!" křikl na něj Severus. "To právě dělám," zasmál se Clark a shodil ze sebe plášť. Teď na sobě měl velice slušivý bílý hábit s větším černým A na levé straně hrudi. "Ty jsi Arevak!" poznal ho Mistr lektvarů. Musím varovat Mistra, pomyslel si Snape. Arevak byl však rychlejší a vrazil Smrtijedovi loket do břicha a vyslal na něj omračovací kletbu. Severus se skácel k zemi a Nicolas se vrhl na Booxe.
"Neboj se, na tebe taky dojde Nicolasi Raddle!" zasmál se Arevak. "Vy mě znáte?" podivil se mladý Raddle. "Jistě, teď poslužíš našim účelům," řekl Clark a tvrdě Nicolase chytil a postavil ho před sebe jako štít. "Uvidíme, jestli tě má tvůj otec opravdu rád," zašlebil se Boox a použil kouzlo na zvýšení hlasu.
Voldemort zrovna stoupal po schodech nahoru z Velké síně, měl jediný cíl, najít Brumbála, svého největšího rivala a zbavit se ho jednou pro vždy. Svůj zamýšlený cíl spatřil stát nad schodištěm. Brumbál byl připraven utkat se s Voldemortem. Když v tom se hradem roznesl zvučný hlas patřící Arevakovi. "Hej Voldemorte! Že neuhádneš, koho jsem tu našel?" zakřičel na něj se smíchem. Pán zla se prudce otočil a spatřil toho chlapa jak hrubě drží jeho syna a míří mu hůlkou přímo na srdce. (Jestli si teď myslíte, že Brumbál na Voldemorta zaútočí zezadu, tak to fakt ne - není zbabělec a takovej hajzl, to by snad dokázal jen nějakej Smrtijed!!). Jsi v pořádku, Nicolasi? spojil se s ním jeho otec. Zatím ano. odpověděl Nicolas. Použij sílu Zmijozela, synu. poradil mu Voldemort. To nejde, nemám svou moc, nevím jak je to možné. Myslím že... Dál už rozhovor nepokračoval, Nicolas ztrácel i tuto magickou rodinnou schopnost.
"Okamžitě pusť mého syna!" zaburácel Voldemort a mířil k nim. "Hm, víš co? To neudělám!" "Myslím, že nejsi v postavení, kde by sis mohl poroučet. Okamžitě opustíš Bradavice nebo tvého syna zabiju!" s jeho slovy se do hradu vřítila další posila - Booxova posila, asi 10 postav v bílých hábitech se přidalo k boji. Voldemort věděl, že nemá na vybranou, nemůže přijít o svého syna. Ovšem tak ztratí svou šanci dostat Albuse Brumbála. "Dobrá, odvolám své Smrtijedy, ale já zůstanu. Ty mi předáš syna a já se tu už neobjevím. Souhlasíš?" navrhl naštvaně Pán zla. Boox chvíli vypadal, že si to velmi důkladně promýšlí a odpověděl: "To nepůjde. Buď odejdete všichni, nebo dohoda padá a tvůj syn zemře!" To je zmetek, kdyby před ním nestál můj syn, zabil bych ho! pomyslel si. "A kdo mi zaručí, že ho pustíš, jestli odejdu?" přesvědčoval se Voldemort. "Neřekl jsem, že ho pustím, pouze, že ho nezabiju. Ale ano, máš mé slovo, že pokud opustíš tento hrad a už se sem nikdy nevrátíš, bude žít," odvětil mu Arevak. Alespoň prozatím nezemře, řekl si už jen pro sebe.
"Jdeme!" zavelel Pán zla na své věrné. "Odcházíme, poberte s sebou raněné, mrtvé nechte ležet," ledově rozkázal svým Smrtijedům. Nikdo se neopovážil odporovat, a tak jeden po druhém mizeli, nakonec jako poslední zůstal Voldemort a Lucius. Pán zla vrhl velmi nenávistný pohled na Arevaky a chystal se odejít. "Rozmyslel jsem si to," řekl z ničeho nic Boox. "Bude lepší mít tvého syna do zástavy." S těmito slovy se přemístil i s Nicolasem Raddlem pryč. "Ne!! Ty zrádce!" zaburácel Voldemort. Lucius už pozvedl hůlku a chystal se zaútočil na Arevaky. "Ne, Luciusi! Když je zabijeme, zabijou mého syna. Jdeme!" křikl Pán zla a společně s Malfoyem se přemístili pryč.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Pidinka Pidinka | 17. listopadu 2007 v 13:12 | Reagovat

Ty tohle byla hodne napinava kapitolka a tesim se jak to dopadne. A ten Arevak to je peknej zradce

2 Eržika Eržika | 17. listopadu 2007 v 13:21 | Reagovat

Wow! Je to úžasný!!! Doufám, že se z toho Nicolas dostane.

3 Veri Veri | 17. listopadu 2007 v 13:31 | Reagovat

Blbej Averak........... A prej že je Voldemort nejhorší, pche........... Ten chlap ani neumí dodržet slovo. Jinak moc hezká kapča, napínavá :) Už se moooooooc těšim na další :)

4 baya.smile baya.smile | 17. listopadu 2007 v 13:32 | Reagovat

Wow, tak to je vzrůšo! :o) Jsem zvědavá, kde bude ten Arevak Nicolase držet a jak ho Voldemort hodlá zachránit... Piš piš honem prosím další kapitolku! :o)))

5 Blytonka Blytonka | Web | 17. listopadu 2007 v 13:59 | Reagovat

A sakra, to jsou hajzli, ti Averakové! Teď jsou mi v téhle povídce mnohem méně sympatičtí než Voldemort,a to se často nestává! No jinak kapča skvělá, jen se asi zblázním, takhle to ukonit. Chjo, tak si  holt budu muset počkat...

6 Erian Erian | 17. listopadu 2007 v 14:12 | Reagovat

jé, on ho podved, ale dalo se to čekat. Parádní kapitola jen tak dál :-)

7 Verča Verča | E-mail | Web | 17. listopadu 2007 v 14:18 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsem tuto povídku našla... je opravdu super!! Moc se mi líbí a to nejen proto, že je to téma Harry, jako syn Mistra, ale taky proto, že píšeš skvěle!!

Moc se těším na další kapitolku a doufám, že se z toho Nicolas brzo dostane!!

8 rikisa rikisa | 17. listopadu 2007 v 15:11 | Reagovat

ty jo, lidi - ani nevíte, jak jste mě potěšili!!! Díky moc, jste fakt zlatíčka a budu pro vás psát dál, když jsou na to takový ryhlý reakce, budu se snažit sem další kapitolku dodat co nejdříve.

9 werusenka werusenka | 17. listopadu 2007 v 16:56 | Reagovat

moc pěkné kapitoly jen tak dál

10 baya.smile baya.smile | 17. listopadu 2007 v 21:29 | Reagovat

jen se snaž dopsat jí co nejrychleji, to beru! páč se už nemůžu dočkat!!! :o)

11 Inies Inies | E-mail | 18. listopadu 2007 v 12:52 | Reagovat

moc hezká... zajímalo by mě copak je to ta spirálku v Nicolasově dlani. Moc hezká a hlavně povedená :)

12 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 18. listopadu 2007 v 12:58 | Reagovat

Úžasná kapitola!!!! Naprosto skvělá!!! Moc se těším na další pokračování, začínáí se to naprosot skvěle rozjíždět... ;o) Snad bude další kapitola brzo... Teda, chudák Mistr, takhle ho podrazit, ale mohl to očekávat. Jsem zvědavá, co bude s Harrym, tak nějak doufám, že si mé zvrácení morbidní já přijde na své... XD

13 tereza tereza | 24. srpna 2008 v 23:23 | Reagovat

tato se mi taky neukazala skoda vypadato na supr kapitolku a ty predchozi dve je blby ze uz nemuzu cist!pls naprav to co nejrychleji!!

14 Moony Moony | Web | 9. března 2009 v 19:56 | Reagovat

tý jo, že by Voldík měl aspoň trochu svědomí:-)

15 koxilzbnd koxilzbnd | E-mail | Web | 4. června 2009 v 15:39 | Reagovat

LWf21Y  <a href="http://qxksjgsqwtda.com/">qxksjgsqwtda</a>, [url=http://nqyvztjsorix.com/]nqyvztjsorix[/url], [link=http://sezsbjnnlujv.com/]sezsbjnnlujv[/link], http://bivxapidxwdi.com/

16 snapeova snapeova | Web | 11. července 2009 v 16:25 | Reagovat

no. je to pěkně napínavé :)

17 Charis Charis | Web | 2. října 2009 v 16:43 | Reagovat

chudinka Voldy...

18 Ronaldbiola Ronaldbiola | E-mail | 21. ledna 2017 v 4:42 | Reagovat

<a href=http://motaxmoto.ru/>купить детский квадроцикл</a>

19 WilliamHounc WilliamHounc | E-mail | Web | 23. ledna 2017 v 5:37 | Reagovat

<a href=http://shemale-sex.net/>shemale sex</a> - shemale teen porn, anal shemale.

20 Robertvot Robertvot | E-mail | Web | 8. února 2017 v 18:05 | Reagovat

corporate resource <a href=http://sexfreevideos.net/>http://sexfreevideos.net/</a>

21 WilliamJoync WilliamJoync | E-mail | Web | 11. února 2017 v 13:32 | Reagovat

КАРТИНЫ НА СТЕКЛЕ! На заказ!

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ/ЗАКАЗАТЬ - http://tinyurl.com/kartinu-na-stekle

Картины, панно и модульные картины выполненны на стекле по  технике УФ-печати.
Материал – закаленное стекло 5 мм с нанесением противоосколочной  пленки, с обработкой по периметру и удобной системой креплений.
Выполним заказы на картины и панно по Вашим фотографиям и изображениям, репродукции картин известных художников.
Максимальный размер 1500мм. по  одной стороне.
Обеспечим доставку в любой регион  через транспортные компании.
Нанесение изображения  на стекло, оргстекло, пенокартон, монолитный поликарбонат, ЛДСП, ЛМДФ, мебельные фасады, металл по технологии УФ печать.

УЗНАТЬ ПОДРОБНЕЕ/ЗАКАЗАТЬ - http://tinyurl.com/kartinu-na-stekle

картины триптихи +по номерам +на холсте купить, купить светильник +для подсветки картин, картины купить одесса 7 км, купить картину +для вышивания, купить липучки +для картин +на стену, где купить картину ростове, картина часы купить, где купить картины +в ярославле, гобеленовые картины купить недорого, купить картину +на стену +в минске, купить картину +в архангельске, купить картину +на кухню, купить картину номерам петербурге, картина нью йорк купить, купить картину екатеринбург недорого магазин

22 Brandonflame Brandonflame | E-mail | 6. března 2017 v 23:15 | Reagovat

На сайтах с невысокой посещаемостью можно выявить за пару часов и поправить пару недель.

Задачи которые сейчас я предлагаю уладить:

-Диагностировать как работает с сайтом ваш сегодняшнийспециалист и проверить его компетентность?
-Покажу ошибки сделанные ранее и построю сценарий по урегулированию ситуации.
-Продемонстрирую как контролировать деятельность своего SEO профессионала.

Собираетесь пригласить SEO специалиста?

-Помогу провести собеседование потенциальногоSEO специалиста. Разберем по каким показателям оценивать его уровень.
- Опишем отличия между наемным в штат SEO, делегированном SEO и раскрутке сайтов собственными силами.

Хотите самостоятельно продвинуть имеющийся веб-сайт. Расскажу все насчет продвижения, после консультирования вам станет ясно:

-Как много будет стоить проект по созданию сайта
-Сколько по времени надо будет его продвигать с тем чтобы добиться топов
-Из каких стадий формируется само продвижение, в целом рассмотрим каждый из них.
-Разберем по какой причине не нужно пользоваться услугами фирм, оказывающих список услуг по SEO

Намереваетесь создать веб-сайт и начать его продвижение?

-Расскажу и далее покажу каким способом организовать предельно экономный и хороший вариант интернет-сайта.
-Насколько объемным или сложным может быть ваш web-сайт чтобы конкурировать в топе.
-Сколько вкладывают все ваши конкуренты в продвижение.
-в какой степени осуществимо войти в топы с вашим сайтом и с вашим бюджетом.

Думаете проверить окупится ли консультация?

Звоните по телефону или в скайп - я дам ответ на абсолютно любые темы затрагивающие SEO и любого интернет-проекта.

Абсолютно любые вопросы - позвоните +7(812)9114848 или по скайпу admin1.ru
Часовая консультация по стоимости 3тыс руб., возможно подписание соглашения и платеж на расчетный счет.
Оказываю безвозмездные консультации за отзыв (таким образом у подавляющего большинства web-сайтов проблему видно практически сразу)

acol7wns24

23 Carolynzek Carolynzek | E-mail | 17. března 2017 v 22:57 | Reagovat

Buy Viagra Chesapeak

MORE DETAILED:<a href=http://buyviagraonline.tripod.com/>Buy Viagra Costa Mesa</a>

24 Robertsmaks Robertsmaks | E-mail | Web | 24. března 2017 v 19:36 | Reagovat

Hello, maybe I am posting it at a wrong place, I just see that members have alive discussion at this place.
I am looking for someone with an experience of running an AFFILIATE WEBSITES? I made some cash with GOOGLE ADSENSE before but not much. My friend has suggested to contact a game websites for sale ebay at flipper.top (here is URL if you are lazy to type it, <a href=http://flipper.top/>direct link - "TURNKEY WEBSITES")</a> - I hope it can work! It looks like they are making good MONEY MAKING SITES. please share your opinion and experience? I was not able to find a good looking
FREE AFFILIATE WEBSITE and flipper.top sounds good. See ya!

25 RichardCot RichardCot | E-mail | Web | 14. května 2017 v 23:26 | Reagovat

Сайт не указываем дабы не сочли за спам. Просто свяжитесь с нами и узнайте подробности либо запросите живую презентацию или встречу.

Наши контакты:
site - напишите нам, мы отправим Вам все контакты.
Qip (icq) - 248923748
Skype - maksimovgenya

Самый большой клуб путешественников в мире с 2 миллионами членов клуба, единственная компания получившая 24 Оскар в туристическом бизнесе, лучшая туристическая комерческая компания 2016 года на планете по версии World Travel Awards, холдинг-компания входящая в ТОП-25 из 100 лучших в мире фирм в рейтинге Global 100 Direct Selling News на 2017 год, занимающихся прямыми продажами. Продолжает свою деятельность на территории России и развивает страны СНГ и предлагает Вам:

Вам доступны эксклюзивные, гарантированно самые лучшие предложения на:
* туры все включено на любом континенте нашей планеты
* путешествия и морские круизы
* авиа перелеты любых авиакомпаний и из любых аэропортов мира
* хостелы, гостиницы в любой части нашего мира
На все услуги Вы получаете три гарантии лучших цен.

Многие из нас неоднократно лицезрели видео на ТВ различных туристических сервисов, которые одни будто бы сканируют доступные гостиницы и предлагают для Вас низкую стоимость на отели по примеру Trivaga, а совершенно некоторые сходственные сервисы ищут Вам доступные авиа билеты по якобы самой низкой цене, по типу Skyscanner либо Aviasales. Но никто из из них не говорит о гарантиях, ведь рынок туризма и билетов на самолет гибок и стоимость может изменяться каждое мгновение. Вопрос, Вам вернут Ваши деньги от Вашей переплаченой стоимости за авиаперелет либо за хостелы, гостиницы если все таки стоимость окажется не самый низкий? И ведь верно это крайне не удобно пользоваться различными сервисами для формирования или поиска для себя авиа перелета либо заказа отеля и уж тем более для поиска себе и своей семье подходящего тура либо отдыха. Наш уникальный международный клуб путешественников предлагает для всех особенный сервис, в котором Вы можете забыть о всех существующих неудобных сервисах по поиску авиаперелетов, отелей и гостиниц, круизов,  и всего списка туристических предложений, все же вся мировая туристическая база находится у Вас под рукой, в любое время дня и ночи, круглогодично. Какой угодно самолет, любой номер в любой гостинице, Эрмитаж, любые сафари, любые острова и развлечения. Для нас это доступно в любое комфортное время по гарантированно лучшей цене.

Какая из туристических корпораций либо авиакасс готова предложить для всех следующее?
* Если Вы найдете какой угодно авиа перелет меньше чем у нас, то возьмет 150% от разницы в течение 24 часов
* Если Вы найдете какую угодно гостиницу, какой угодно отель,  любой на выбор хостел меньше чем у нас, то получите 150% от разницы в течение суток
* Если после покупки Вашего билета на самолет и до момента Вашего  регистрирования на рейс  плата на авиаперелет подешевела в меньшую сторону (независимо от бронирования, к примеру год) то Ваш авиа билет перебранируется по лучшей цене, а разницу возьмете в течение рабочего дня
* Если Вы найдете аналогичный нашему тур "All inclusive - Все включено" в любой на выбор комерческой компании нашей земли меньше чем у нас, то мы данный тур Вам подарим

При этом членам клуба по их желанию советуется начать свой персональный турбизнес в течение часа, это:
* организовать свою собственную туристическую фирму
* продвигать интересы компании в собственном городе, регионе, стране либо в любом на выбор интересующем Вас месте с заработной платой во много раз  больше
* для ценителей MLM бизнеса совершенная возможность основать свою бинарную команду
* для ценителей командного бизнеса (от 2 до ... человек) прекрасная потенциальность открыть свой туристический бизнес в различных городах

Выручка при бизнес пакете стартует от 1500 USD$ / за месяц. Верхней планки заработка нет.

На начальном этапе Мы учим и помогаем Вам продвигать Ваш турбизнес и Ваши структуры.

Плата за патент чисто формальная, одноразовая и бессрочная. Окупаемость с одного компаньона в Вашей команде.
Ваш бизнес достается к Вашим внукам.

А самое главное, что Вы вливаетесь в семью из двух миллионов богатых и позитивных людей с нашего мира и из разнообразных областей турбизнеса.

Мы официально действует в 30 странах мира, а так же развиваемся в Узбекистане (Самарканд), Армении (Ереван), Беларусь (Минск), Азербайджане (Баку), Киргизии (Бишкек), Грузии (Тбилиси), Молдавии (Кишинев), Казахстане (Астана), России (Москва), Приднестровье (Тирасполь), Украине (Одесса, Киев), Таджикистане (Душанбе).

26 RobertHoowl RobertHoowl | E-mail | Web | 11. června 2017 v 6:20 | Reagovat

fx-brokers-review.com/index_pk.html مقابلے کی فہرست کی طرف سے سروے کے ساتھ بہترین فاریکس کمپنیوں کا موازنہ کریں

27 BrockMok BrockMok | E-mail | Web | 1. července 2017 v 16:43 | Reagovat

standing website <a href=https://shoping-card.com/>half life of viagra</a> - kamagra oral jelly, kamagra oral jelly.

28 WilliamTut WilliamTut | E-mail | Web | 4. července 2017 v 18:20 | Reagovat

добросовестный веб ресурс <a href=http://dip-shop.com/>Купить свидетельство, диплом курсов массажа Екатеринбург</a>

29 KevinhiB KevinhiB | E-mail | Web | 4. července 2017 v 19:01 | Reagovat

достаточный вебресурс <a href=http://rgups23.ru/>Купить свидетельство, диплом курсов иностранных языков</a>

30 Jeffreygaity Jeffreygaity | E-mail | Web | 5. července 2017 v 10:05 | Reagovat

cool web site <a href=http://token-gifts.com/>token gifts online</a>

31 AnnetKiT AnnetKiT | E-mail | Web | 25. července 2017 v 17:36 | Reagovat

Get instant untenanted access to <a href=http://7e7.pw/race.html>our exclusive library</a> of one-on-one training courses, tutorials in HD video and the same software used by the top traders all over the world.

32 VirgilAstof VirgilAstof | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 5:36 | Reagovat

http://0daymusic.org/

33 sarahel16 sarahel16 | E-mail | Web | 1. září 2017 v 20:48 | Reagovat

Pron blog situate  
http://roleplay.sexblog.pw/?mandy
  erotic romance book erotic mens underwear erotic art paintings erotic illustrations erotic boudoir photography

34 louki4 louki4 | E-mail | Web | 10. září 2017 v 4:50 | Reagovat

Freeware gay porn  
http://gayarab.erolove.in/?profile_giovanni
  gay spy gay web chat gay pride shirts free gay chatroom older gays

35 johnnytf3 johnnytf3 | E-mail | Web | 10. září 2017 v 9:23 | Reagovat

Started up to date spider's web project
http://travel.tobuy.in/?register.kali
erotic science fiction best erotic novels erotic posters adult movies pussy

36 kristaym2 kristaym2 | E-mail | Web | 10. září 2017 v 15:27 | Reagovat

My new blog sites
http://hotties.pictures.erolove.in/?entry.keila
male masturbation free movie pre sex teen thai dating blue speckled hydroconde jade mother of the bride dresses

37 WilliamEteta WilliamEteta | E-mail | Web | 13. září 2017 v 2:46 | Reagovat

<a href=http://rpk-rens.ru/pricelist/large-format-printing/>Прайс Широкоформатная печать</a> - Цена Печать на обоях, Цена Раскрой материала.

38 MaggieBek MaggieBek | E-mail | Web | 15. září 2017 v 15:56 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
Send your work topics to our email: discount@edu-paper.com. This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://fixxen.com

39 Coffeesl Coffeesl | E-mail | 15. září 2017 v 20:52 | Reagovat

Швейцарская компания Merkur Kaffee AG, известная во всем мире своей качественной продукцией, уже много лет выпускает кофе Movenpick. Он отличается неповторимыми вкусовыми и ароматическими нотами, отсутствием кислоты и лишней горечи, легким бодрящим эффектом и наличием устойчивой красивой пенки. Секреты успеха этого кофе – оригинальные рецепты, выгодно выделяющиеся среди других традиционных и общепризнанных в мире, а также особый способ прожарки кофейных зерен.

40 MagdaDEVieli MagdaDEVieli | E-mail | Web | 21. září 2017 v 5:35 | Reagovat

Inside the nineties, youngsters might only think of these, no reach them much more offered, in addition to within our age it's hard to visualize children without them. The exchange will probably target radio-controlled toys. Originally, badge as well as means with cool power became formed with regard to do the job throughout dangerous or even inaccessible area for those. Later, including changed for the every day degree, they were transformed in amazing doll designed for babies. The various modes and types of frameworks often puzzles father or mother, although babies live completely versed in the qualities of a model.
<a href=http://912.wltoys.co.pl>Jaka zabawke kupic?</a>

41 maryellendm69 maryellendm69 | E-mail | Web | 21. září 2017 v 23:35 | Reagovat

Late-model devise
http://prostitute.porn.porndairy.in/?post-kara
celebrity porn slipups hayes porn porn fcuking movies rhinanna porn massive porn cortoon gallerys

42 Anzelasax Anzelasax | E-mail | 27. září 2017 v 5:05 | Reagovat

<a href=http://www.s-volvo.ru/remont/polnaya-zamena-masla-akpp-volvo-ustanovkoj-wynns-3.html>      масло в коробку вольво    </a>

43 Scottflade Scottflade | E-mail | Web | 4. října 2017 v 22:01 | Reagovat

Hello mates
I say sorry if I write off-topic
But I lately had to seek out a detailed report about the best ways to write essays to the university.
I just  found a superb short article. Possibly a person else will need to have this knowledge.
http://quantel-vietnam.com/writing-assignments-with-essay-solutions-is-simple-34.html

Incidentally, although I was searching for this article, I discovered that plenty of people obtain dwelling works, compositions, papers and essays. I usually do not understand how protected it can be and what quality might be obtained within the end. Who faced this issue, write, you create or get? Were you caught by teacher for this?

44 leliaox60 leliaox60 | E-mail | Web | 13. října 2017 v 4:51 | Reagovat

Study my new project
http://whipme.yopoint.in/?mail.amina
erotical erotic romance authors best erotic game erotic stock photos erotic 7

45 AnnaNEP AnnaNEP | E-mail | 25. října 2017 v 1:07 | Reagovat

<a href=http://table-tennis-omsk.ru/2013/12/12/vspomogatelnye-udary-pri-igre-v-nastolnyj-tennis/> тут    </a>

46 VidmanBab VidmanBab | E-mail | Web | 25. října 2017 v 17:05 | Reagovat

cheapest cialis can

      <a href=http://cialisknz.com/>cialis online</a>

    <a href="http://cialisknz.com/">cialis online</a>

    cialis del precio bajo

47 brendabd11 brendabd11 | E-mail | Web | 26. října 2017 v 18:16 | Reagovat

Unripe nude pictures  
http://latin.porndairy.in/?katerina
  arab erotic lit erot erotic ebooks free adult sex erotic snow white

48 ShamkinaBab ShamkinaBab | E-mail | Web | 29. října 2017 v 4:12 | Reagovat

what does cialis cost

      <a href=http://cialisokl.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisokl.com/">cialis online</a>

    cialis 20 efficace

49 ShamkinaBab ShamkinaBab | E-mail | Web | 29. října 2017 v 6:18 | Reagovat

kaufen cialis tadalafil

      <a href=http://cialisokl.com/>order cialis online</a>

    <a href="http://cialisokl.com/">cheap cialis</a>

    cialis online mexico

50 ShamkinaBab ShamkinaBab | E-mail | Web | 29. října 2017 v 17:55 | Reagovat

cialis cheap india

      <a href=http://cialisokl.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisokl.com/">order cialis online</a>

    cialis 20mg how often

51 ShamkinaBab ShamkinaBab | E-mail | Web | 29. října 2017 v 19:12 | Reagovat

5 mg daily cialis

      <a href=http://cialisokl.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisokl.com/">generic cialis online</a>

    huge cialis sale

52 ShamkinaBab ShamkinaBab | E-mail | Web | 30. října 2017 v 5:21 | Reagovat

cialis fast acting online

      <a href=http://cialisokl.com/>cialis</a>

    <a href="http://cialisokl.com/">generic cialis online</a>

    cialis generique vrai ou fau

53 AlyonaBab AlyonaBab | E-mail | Web | 30. října 2017 v 16:08 | Reagovat

cialis sales nz

      <a href=http://cialisnorxonlinez.com/>cialis</a>

    <a href="http://cialisnorxonlinez.com/">cialis online</a>

    cialis neck pain

54 AlyonaBab AlyonaBab | E-mail | Web | 30. října 2017 v 23:53 | Reagovat

cialis 20 commande

      <a href=http://cialisnorxonlinez.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisnorxonlinez.com/">cialis cheap</a>

    get cialis online pharmacy

55 AlyonaBab AlyonaBab | E-mail | Web | 31. října 2017 v 5:57 | Reagovat

generic female cialis.

      <a href=http://cialisnorxonlinez.com/>cialis</a>

    <a href="http://cialisnorxonlinez.com/">cialis cheap</a>

    we like it cialis in spain

56 LenaBab LenaBab | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 5:30 | Reagovat

viagra magazine ads

      <a href=http://norxcheapviagraf.com/>generic viagra</a>

    <a href="http://norxcheapviagraf.com/">online viagra</a>

    viagra price in mercury drugs

57 MakritskayaBab MakritskayaBab | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 17:20 | Reagovat

price of viagra pill in delhi

      <a href=http://viagraoail.com/>generic viagra online</a>

    <a href="http://viagraoail.com/">buy viagra</a>

    venda viagra online

58 MakritskayaBab MakritskayaBab | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 18:13 | Reagovat

toledo generic viagra

      <a href=http://viagraoail.com/>viagra online</a>

    <a href="http://viagraoail.com/">cheap viagra online</a>

    walgreens viagra generic,

59 AngelaNEP AngelaNEP | E-mail | 1. listopadu 2017 v 19:56 | Reagovat

<a href=http://sailor-moon.ru/Animeworld/Predmet_m.htm> на сайте    </a>

60 MakritskayaBab MakritskayaBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 6:21 | Reagovat

where to buy viagra in nsw

      <a href=http://viagraoail.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://viagraoail.com/">viagra online</a>

    viagra per sconto

61 BulinokBab BulinokBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 15:01 | Reagovat

generic for viagra joke

      <a href=http://viagraolx.com/>generic viagra online</a>

    <a href="http://viagraolx.com/">generic viagra online</a>

    generic release viagra,

62 BulinokBab BulinokBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 16:44 | Reagovat

viagra edrugstore.

      <a href=http://viagraolx.com/>online viagra</a>

    <a href="http://viagraolx.com/">generic viagra online</a>

    erbe viagra, viagra alle erbe

63 BulinokBab BulinokBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 16:56 | Reagovat

viagra mexiko

      <a href=http://viagraolx.com/>buy viagra online</a>

    <a href="http://viagraolx.com/">cheap viagra online</a>

    viagra in usa

64 BulinokBab BulinokBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 20:09 | Reagovat

usa prescription viagra no

      <a href=http://viagraolx.com/>generic viagra online</a>

    <a href="http://viagraolx.com/">buy viagra</a>

    50mg viagra price

65 BulinokBab BulinokBab | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 21:47 | Reagovat

kjop viagra norge

      <a href=http://viagraolx.com/>generic viagra online</a>

    <a href="http://viagraolx.com/">buy viagra</a>

    best site to buy viagra online

66 AlaBab AlaBab | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 13:55 | Reagovat

cialis genericos

      <a href=http://cialisbva.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisbva.com/">cialis online</a>

    dosis de cialis generico

67 AlaBab AlaBab | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 22:54 | Reagovat

cialis dialy cost

      <a href=http://cialisbva.com/>buy cialis</a>

    <a href="http://cialisbva.com/">generic cialis</a>

    prescription cialis prices

68 ClaraSow ClaraSow | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 1:15 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://top-essay.work/?p=1778

69 Waynefaive Waynefaive | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 23:02 | Reagovat

путный ресурс http://shama-rc.net/

70 OsmininaBab OsmininaBab | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 4:38 | Reagovat

venta de viagra en internet

      <a href=http://viagrahsk.com/>online viagra</a>

    <a href="http://viagrahsk.com/">online viagra</a>

    viagra costs in mexico

71 calvinbo11 calvinbo11 | E-mail | Web | 14. listopadu 2017 v 4:02 | Reagovat

Rid ladyboys  
http://futanari.blogporn.in/?post-nichole
  semale videos pornnos free shemals freeshemalemovies.com shemale

72 natashayz1 natashayz1 | E-mail | Web | 16. listopadu 2017 v 20:28 | Reagovat

Daily updated sissy blog
   harley onilne shop poetry on home nightdresses  
http://sissyblog.twiclub.in/?read.kaila
  thailand facial feminization surgery teen gay males what is homeostasis how many muslim in this world sp oil red bridemaid dress how to tell feminized cannabis seeds makeup trans

73 traciecm18 traciecm18 | E-mail | Web | 17. listopadu 2017 v 13:50 | Reagovat

My new time
http://arab.sex.photo.xblog.in/?post-ashley
populous otel condemn pesepakbola cooking

74 brettoz69 brettoz69 | E-mail | Web | 18. listopadu 2017 v 18:21 | Reagovat

Chit my modish engagement
http://pattaya.girls.blogporn.in/?entry.stephanie
jerusalem movens amina सेक्सी sausage

75 IgorNEP IgorNEP | E-mail | 28. listopadu 2017 v 3:03 | Reagovat

<a href=http://arhplan.ru/technology/roofing/roof-installation-of-bituminous-mastics> тут    </a>

76 serhiydeato serhiydeato | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 18:05 | Reagovat

рост размер ребенка: https://alideals.info/nedorogie-ser-gi-gvozdiki-v-vide-sovy-s-aliekspress/

77 amberhb4 amberhb4 | E-mail | Web | 12. prosince 2017 v 3:11 | Reagovat

Started up to date web project
http://dateme.sexblog.pw/?leaf.tanya
  gratis webcamsex men crossdress sugar mummy dating in kenya casual dating sites reviews asian dating scams

78 winniefv1 winniefv1 | E-mail | Web | 16. prosince 2017 v 5:06 | Reagovat

My new blog project
   all abuot black history www man man sax com femdom chastity lock  
http://sissytales.porndairy.in/?page.jana
  poets 2015 sexy clothing shop florida personalized license plates about therapy face body plastic surgery lolita pink rdess breast enlargement pump uk online shop dresses

79 Alinkairv Alinkairv | E-mail | Web | 18. prosince 2017 v 8:47 | Reagovat

<a href=http://eromoney.com/?ref=4845><img>https://image.ibb.co/bTZSk6/copywriting_rabota.jpg</img></a>
Привет люди добрые.
Не очень давно у меня были огромные проблемы из-за отсутствия постоянного заработка денег.
Я студентка но искать себе козырного папика особо нету желания. Начала искать способ подработки в нете и натолкнулась на один один заманчивый портал. Вам сюда <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Суть процесса сводится к тому, что мне нужно делать описание порно видео роликов и за это мне выплачивают бабки. Это легальный веб ресурс и отзывы о нем необычайно лестные.
Захотела попробовать, прошла проверку (необходимо написать на проверку 5 текстов и модератор их оценив дает добро на трудовую деятельность).
Оплата моего труда вначале была не ахти какой - выплачивали по восемь рубасиков за каждый пост, но в процессе работы я сперва вышла на десять рублей за новость - сделав описание более двух сотен видео, а на сегодня уже получаю по 12 рублей так как вышла на рубеж в три тысячи новостей <a href=https://incest-home-video.ru/doter/800-grannies-and-teens-sex-compilation.html>руская мама заставляет дочку лизать пизду</a>
...
Что самое занимательное и к чему я стремлюсь - это написать более 5000 клипов и стать модератором на представленном вам портале с уже определенной зарплатой и премиальными...
Выплаты проводятся постоянно после написания пятидесяти новостей <a href=https://incest-home-video.ru/incest>порно мамки и дочки</a>
, так что об этом беспокоиться не надо...
Свои 500-700 рубчиков в сутки я имею постоянно и мне покуда хватает на собственные расходы...
Если есть желание - вступайте. <a href=http://eromoney.com/?ref=4845>сюда</a>

Удачи!!!

80 almage11 almage11 | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 5:54 | Reagovat

New project
http://dating.advice.adultnet.in/?profile.alexys
  imported dates meet single girls a girl to date catholic singles online where do i find a sugar daddy

81 JosephSpity JosephSpity | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 21:11 | Reagovat

<a href=https://primedrop.ru/case/darksouls3/>DARK SOULS 3</a> - Фоллаут, Dead by Daylight.

82 kerrirf18 kerrirf18 | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 12:07 | Reagovat

Hi new website
http://auto.feed.telrock.net/?post.regina
gay porn masterbate free farmgirls porn porn hoopz nikki alexander porn comic pirates of the caribbean free porn galleries videos

83 nellil18 nellil18 | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 7:13 | Reagovat

Started untrodden spider's web throw
http://arab.egypt.adultnet.in/?entry-katie
bozeman 666 rasoul obc rape

84 gabrielyy60 gabrielyy60 | E-mail | Web | 13. ledna 2018 v 14:04 | Reagovat

Free pictures  
http://blowjob.adultnet.in/?mikaela
  erotic sketches erotic art books erotic touch erotic card free erotic ebook

85 Ervintrani Ervintrani | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 2:26 | Reagovat

лучшие игровые автоматы играть бесплатно без регистрации

<a href=http://igrovieavtomati.su/>лучшие игровые автоматы онлайн</a>

86 Beverlyzef Beverlyzef | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 0:13 | Reagovat

Модная женская одежд из Европы по низким ценам
Купить можно в Санкт-Петербурге и Ленинградской области
Доставка в любую точку России
Принимаем все виды оплаты
Индивидуальных пошив платьев
http://cherryblossomsdress.ru/

87 LarryBub LarryBub | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 16:04 | Reagovat

Hi everyone my nme is ed marketing sales.I,m here to offer some internet services.Nice to be here
https://best-rehab-center.us.com

88 tonyaqo4 tonyaqo4 | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 14:08 | Reagovat

Hi fashionable website
http://singles.dating.twiclub.in/?stage.jazmyne
  singles with stds adult baby nappies blind singles conscious singles invitations wedding

89 TerryFit TerryFit | E-mail | Web | 28. ledna 2018 v 1:21 | Reagovat

славный сайт http://shadymoney.cc/topic/221-✖-качественное-изготовление-документов-✖-куп/

90 KevinCEF KevinCEF | E-mail | Web | 8. února 2018 v 5:05 | Reagovat

Медицина приговорила меня к смерти. Но спас Ламинин -Laminine LPGN. Сейчас есть продукт на базе YTЕ в 3-7 раз дешевле ламинина и в 2 раза сильнее. Скайп evg7773 https://youtu.be/dnxmoWu8tEY  

<a href=http://youtu.be/INzunr0RQf4>Предлагаю Всего за $10 целый месяц, 24 часа в сутки, рассылку Вашего объявления на 30 млн. свежих сайтов - это доски объявл., форумы, блоги, WP, гостевые. Крайне Дешево ( низкую цену позволяет многозадачность уникальной программы и опыт) и Эффективно. Вот так это работает.</a>

<a href=http://www.getyourboomback.com/#_l_2nr>The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! The best remedy for aging AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN</a>

91 mafiinity mafiinity | E-mail | Web | 10. února 2018 v 22:39 | Reagovat

how they invented viagra
<a href=http://viagrabs.com>generic viagra</a>
viagra through us customs
<a href="http://www.viagrabs.com">viagra online</a>
viagra alternative herbs

92 gyncHaing gyncHaing | E-mail | Web | 27. února 2018 v 18:22 | Reagovat

<a href=https://gamefortuna.net/>играть казино бесплатно старые игры</a>

93 KevinCEF KevinCEF | E-mail | Web | Neděle v 9:42 | Reagovat

Витилиго и Ламинин, но знайте http://1541.ru что AminoPure ДЕШЕВЛЕ в 3-7 раз и сильнее в 2 раза по эффективности чем laminine LPGN, основа ламинина и AminoPure разработана д-ром Эскеланд, технология одна, сырье одно

Серьезный Заработок http://1541.ru без вложений и без обязательных покупок в Партнерке.продукт Высоковостребован и дешевле ламинина в 3-7 раз. Ролик сравнения на сайте.

<a href=http://www.getyourboomback.com/#_l_2ps>The Norwegian Miracle It’s NOT LAMININE anymore! AminoPure and AminoBoosters are 3-7 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN. Registration gives You a 5% discount</a>

94 Edgarhob Edgarhob | E-mail | Web | Středa v 15:18 | Reagovat

<a href=http://imob96.ru/>Замена аккумулятора на Asus</a> - Забыл аккаунт google account Lenovo, Замена термопасты на ноутбуке.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama